Mzdový/á účtovník/čka

Loomis SK, a.s.

Miesto práce
Vajnorská 140, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho interného HR tímu hľadáme skúseného špecialistu na spracovanie miezd, ktorý bude zodpovedať za:

Komplexné spracovanie mzdovej agendy zamestnancov (cca 320 zamestnancov).
Spravovanie a kontrola dochádzkového systému.
Spracovávanie ELDP, archivovanie dokladov, evidencia a aktualizácia mzdových listov.
Komunikovanie a príprava dokumentov, výkazov pre sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne.
Sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti.
Pripravovanie mesačných mzdových uzávierok a reportov.
Spracovanie ročných zúčtovaní daní a pre zamestnancov
Evidovanie a spracovávanie zrážok zo mzdy (stravné lístky, exekúcie a pod.).
Posudzovanie a overovanie správnosti a komplexnosti podkladov pre výpočet dane z príjmov zo závislej činnosti v súlade so zákonom o daniach z príjmov (uplatnenie nezdaniteľnej časti základu dane vo výške stanovenej zákonom, uplatnenie daňového bonusu na nezaopatrené deti, úprava základu dane pri poskytnutí motorového služobného vozidla na súkromné účely, zdaňovanie náhrady za pohonné hmoty...)

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • flexibilná pracovná doba

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať telefonicky budeme kandidátov, ktorí najlepšie spĺňajú dané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Expert
Hospodárska korešpondencia - Expert
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

veľkou výhodou je ovládanie mzdového softwéru VEMA

LOOMIS managing cash in society

Poslaním Loomisu je manažovať finančnú hotovosť a ceniny v spoločnosti.

Pre banky, retail, verejný sektor a obchodné spoločnosti Loomis poskytuje, okrem prepráv hotovostí a cenín, aj spracovávanie hotovosti, výmeny drobných, obsluhu bankomatov, balíčky služieb, peňažné depozitné systémy (automaty), SafePointy (trezory), poistenie a kompletný reporting, medzinárodné pozemné a letecké prepravy a deponovanie hotovosti a iných cenín.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petronela Matejková
E-mail: poslať životopis
ID: 2953746  Megjelentetés dátuma: 10.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac