Krajčírka/ strihačka

LOOK sport, s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 61 A, Bratislava II., Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

krajčírka: šitie ľahkého športového oblečenia v malých sériach, šitie a
zdobenie tanečných , baletných a športových kostýmov prod odborným vedením
strihačka: strihanie v malých sériach podľa hotových strihov, strihanie modelov po zaškolení

flexibilná pracovná doba
malý, dynamický kolektív
príjemné pracovné prostredie
dobré finančné ohodnotenie
zamestnanecké zľavy a odmeny

Informácie o výberovom konaní

pre bližšie informácie nás kontaktujte: +421903474514
životopis zasielajte na: [email protected],

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

krajčírka, šička

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom a zahraničnom trhu viac ako 25 rokov. Patríme medzi stabilných slovenských výrobcov oblečenia z elastických materiálov . Výroba je zameraná na šitie športového oblečenia v malých sériach, v modelovej výrobe šitie a zdobenie baletných, tanečných a divadelných kostýmov pre profesionálov .
Je našim cieľom podporovať slovenskú výrobu, vyrábať eticky a v slušných pracovných podmienkach.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3154128  Megjelentetés dátuma: 10.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou