Servisný technik železničných vagónov, mechanik koľajových vozidiel

LOKO TRANS Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Cintorínska 57, Šurany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
hneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

opravy a údržba železničných vagónov
vykonávanie servisných, záručných a pozáručných opráv.
riešenie prevádzakových problémov a odstraňovanie závad.

- dochádzkový bonus
- osobné ohodnotenie
- vianočné odmeny
- výročné jubilea

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technik

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

LOKO TRANS Slovakia s.r.o. je popredná slovenská spoločnosť, zaoberajúca sa komplexnými službami v oblasti železničnej techniky, prepravy a strojárskej výroby. Na trhu začala pôsobiť v roku 1997 a to v oblasti obchodu so železničnou technikou, poskytovania opráv a servisu železničných lokomotív. Spoločnosť svoju opravárenskú a výrobnú činnosť vykonáva v certifikovaných priestoroch v Šuranoch. Vo vlastných výrobných priestoroch sú vytvorené podmienky pre opravy, revízie a rekonštrukcie železničnej techniky. Poslaním spoločnosti je udržanie si svojich zákazníkov s trvalým zlepšovaním kvality svojich výrobkov a služieb. Jej hlavným zámerom je naďalej upevňovať si svoje postavenie ako popredného výrobcu železničných koľajových vozidiel v rámci celej Európy. Zamestnanci spoločnosti sú svojimi znalosťami, zručnosťami a skúsenosťami zárukou úspešného budúceho vývoja spoločnosti na trhu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3968573  Megjelentetés dátuma: 16.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac