Skladník železničných dvojkolí

LOKO TRANS Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Cintorínska 57, Šurany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Evidencia skladových zásob.
Výdaj a príjem materiálu.
Vykládka a nakládka materiálu.
Zabezpečovanie materiálu.
VZV preukaz výhodou.

Uchádzačov žiadame o zasielanie štruktúrovaného životopisu na uvedenú e-mailovú adresu. Vybraní uchádzači budú následne pozvaní na pracovný pohovor.
Uchádzačov, ktorí nesplnia požiadavky, naša spoločnosť nebude kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárska výroba

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, komunikatívnosť, schopnosť pracovať pod tlakom, flexibilita, dôslednosť a svedomitosť v práci

LOKO TRANS Slovakia s.r.o. je popredná slovenská spoločnosť, zaoberajúca sa komplexnými službami v oblasti železničnej techniky, prepravy a strojárskej výroby. Na trhu začala pôsobiť v roku 1997 a to v oblasti obchodu so železničnou technikou, poskytovania opráv a servisu železničných lokomotív. Spoločnosť svoju opravárenskú a výrobnú činnosť vykonáva v certifikovaných priestoroch v Šuranoch. Vo vlastných výrobných priestoroch sú vytvorené podmienky pre opravy, revízie a rekonštrukcie železničnej techniky. Poslaním spoločnosti je udržanie si svojich zákazníkov s trvalým zlepšovaním kvality svojich výrobkov a služieb. Jej hlavným zámerom je naďalej upevňovať si svoje postavenie ako popredného výrobcu železničných koľajových vozidiel v rámci celej Európy. Zamestnanci spoločnosti sú svojimi znalosťami, zručnosťami a skúsenosťami zárukou úspešného budúceho vývoja spoločnosti na trhu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2418026  Megjelentetés dátuma: 16.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac