Lektor nemeckého jazyka / Lektor anglického jazyka

LOKER, s. r. o.

Miesto práce
Obchodná 2, 811 06 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
16.10.2016
5.00 - 12.00 EUR/hodina, od 5,00 € netto/ 45-60min (dohoda); od 7,50 € (živnosť) - odmena sa odvíja od kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výučba nemeckého jazyka pre verejnosť i firemnú klientelu.
(v prípade záujmu možnosť pozície aj pre lektorov anglického jazyka)
- Sprostredkovanie jazykových vedomostí príjemnou a zábavnou formou tak, aby si hodiny užili aj študenti, aj učiteľ.

Pohovory na lektorské pozície prebiehajú počas celého roka, vždy je možnosť zastaviť sa u nás aj mimo obdobia výberového konania.

- Zľava na kurzy pre Vás a Vašich rodinných príslušníkov
- Mladý kolektív a priateľská atmosféra
- Možnosť práce na brigádu, prácu na dohodu, prácu na živnosť
- Neustála metodická podpora

Samotné výberové konanie (pozývanie na pohovory a samotné pohovory) bude prebiehať od 20.10.2015.
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Výbornú znalosť cudzieho jazyka (minimálne na úrovni B2)
- Zodpovednosť
- Komunikatívnosť
- Časová flexibilita
- Tvorivosť a energický prístup
- Znalosť iných jazykov (anglický, nemecký, španielsky, ruský, francúzsky, taliansky) výhodou
- Predchádzajúce skúsenosti s výučbou cudzieho jazyka alebo ukončené VŠ vzdelanie (najmä pedagogického zamerania) sú výhodou, nie však podmienkou

Jazyková škola ROYALSCHOOL sa zaoberá poskytovaním služieb - konkrétne jazykových kurzov angličtiny, nemčiny, ruštiny, taliančiny, španielčiny a iných jazykov. Snažíme sa pristupovať k výučbe inak a ponúknuť zákazníkom riešenia, ktoré im pomôžu v ich snažení dosiahnuť úspech v oblasti vzdelávania cudzích jazykov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1099373  Megjelentetés dátuma: 13.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5.00 - 12.00 EUR/hodina, od 5,00 € netto/ 45-60min (dohoda); od 7,50 € (živnosť) - odmena sa odvíja od kvalifikácie