Vedúci ekonomického oddelenia ( Hlavný účtovník )

Logman s.r.o.

Miesto práce
Jaskový rad, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
3 200 EUR/mesiacVýsledná suma bude závisieť od úrovne seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné samostatné vedenie podvojného účtovníctva (SAP)
- komunikácia s tímami SSC ( Shared Service Center )
- samostatné sledovanie legislatívnych zmien a ich aplikácia do praxe
- kontrola a dohľad nad systémom účtovníctva
- komplexné spracovanie daňových priznaní ( daň z príjmu, DPH, daň z motorových vozidiel, daň z poistenia, zrážkové dane )
- komunikácia s daňovým úradom
- spracovanie mesačnej , ročnej účtovnej uzávierky (SAP )
- pravidelný reporting ( SAP, BSC, BI Excel )
- sledovanie nákladových centier spolu s ekonomickým rozborom hospodárenia
- príprava rozpočtu spoločnosti, sledovanie rozpočtu v priebehu obdobia
- spracovanie štatistických výkazov ( ŠÚ SR, NCZI )
- spolupráca pri finančných, daňových právnych a interných auditoch
- reporting CEO
- spolupráca s ostatnými útvarmi spoločnosti
- vykonávanie ďalších prác podľa potrieb a požiadaviek nadriadeného zamestanca

Práca v stabilnej spoločnosti
Týždeň dovolenky navyše
Možnosť ďalšieho vzdelávania

Váš štruktúrovaný životopis, žiadosť o prijatie do pracovného pomeru a vyhlásenie o ochrane osobných údajov zasielajte na
e-mailovú adresu: [email protected]

Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti účtovníctva min. 5 rokov

dynamická a zodpovedná osobnosť
zmysel pre detail

Logman s.r.o. je popredným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti pacientom s chronickým zlyhaním obličiek. V súčasnej dobe prevádzkujeme na Slovensku jedenásť dialyzačných centier. V našej starostlivosti sa nachádza približne 750 pacientov, ktorých spokojnosť v krátkodobom aj dlhodobom horizonte je našou trvalou prioritou.
Naša spoločnosť má jasne zadefinované ciele a k tomu sformulované hodnoty: Sme kooperatívni, iniciatívni, spoľahliví a prvotriedni. Tieto hodnoty sú základom pre našu každodennú prácu, v ktorej nás vedú k dosahovaniu spoločného cieľa: „Vytvárať budúcnosť, pre ktorú sa oplatí žiť. Pre pacientov. Po celom svete. Každý jeden deň.“
www.nephrocare.sk/o-nas/logman-as.html/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3997166  Megjelentetés dátuma: 9.11.2020  Alapbér (bruttó): 3 200 EUR/mesiac