Lektor online kurzov programovania

Logiscool Slovakia

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
hneď
4,5 - 5,5 EUR/hod.mzda závisí od množstva skúseností a levelu relevantných znalostí programovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hrávaš počítačové hry? Máš základné vedomosti v oblasti programovania? Rád/a pracuješ s deťmi a mládežou?

Firma Logiscool ti ponúka prácu z domu, ktorá pre teba bude zábavou. Do tímu mladých, vysokoškolských študentov, hľadáme posilu na pozíciu lektor online krúžku programovania pre deti od 10-18 rokov. Práca ti zaberie 5-10 hodín týždenne, podľa množstva skupín, pre ktoré sa rozhodneš. Počas 90 minútových lekcií, budeš spolu s malou skupinou študentov programovať na Logiscool platforme počítačové hry či animácie.

- práca z domu v poobedných a podvečerných hodinách
- detailne vypracované podklady k hodinám
- možnosť vzdelávania sa v oblasti programovania
- cenné lektorské skúsenosti

Informácie o výberovom konaní

Vhodných uchádzačov kontaktujeme priebežne.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Programovanie - Základy
Práca s počítačom - Pokročilý

- trpezlivosť pri práci s deťmi
- príjemné vystupovanie
- schopnosť riešiť problémy za pochodu
- vysoká miera zodpovednosti a samostatnosti

Spoločnosť Logiscool je celosvetovým lídrom vo vzdelávaní deti vo veku 7 - 18 rokov v oblasti programovania a digitálnych zručností. Prvá škola Logiscool vznikla v roku 2014 a momentálne pôsobíme v 35 krajinách sveta. Okrem 18 štátov Európy napr. aj v USA, v Mexiku či Singapure alebo na Novom Zélande. Celosvetovo sa už vyše 210 000 detí zúčastnilo našich kurzov. Digitálne zručnosti a znalosti v oblasti programovania budú v budúcnosti nevyhnutné pre úspešné budovanie kariéry. Na Slovensku fungujeme od roku 2020 a aktuálne prevádzkujeme 10 škôl. Staňte sa aj Vy súčasťou nášho celosvetového úspechu!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3987982  Megjelentetés dátuma: 16.10.2020  Alapbér (bruttó): 4,5 EUR/hod.