Inštruktor - denný tábor v BA, NZ, ZA

Logiscool Slovakia

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.7.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pozíciu Inštruktora v dennom tábore Logiscool pre deti vo veku 7-13 rokov v mestách Bratislava, Nové Zámky, Žilina.
Tábory organizujeme počas 8 týždnov: 5.7. - 27.8.2021 (možnosť si vybrať týždeň/týždne, ktoré Vám vyhovujú).
Vyžadujeme od animátora:
- skúsenosti s počítačovými hrami (ideálne Minecfraft)
- zodpovedný prístup
- rád trávi čas s deťmi
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- pozitívny prístup
- kreativitu
- skúsenosťi s prácou s deťmi vítaná.

- možnosť následnej spolupráce počas školského roka
- možnosť následneho vzdelávania v oblasti programovania
- získať lektorské skúsenosti
- zabezpečená strava, tričká

Kontaktujeme vhodných uchádzačov priebežne. Priebežne budeme robiť výberové konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Spoločnosť Logiscool je celosvetovým lídrom vo vzdelávaní deti vo veku 7 - 18 rokov v oblasti programovania a digitálnych zručností. Prvá škola Logiscool vznikla v roku 2014 a momentálne pôsobíme v 35 krajinách sveta. Okrem 18 štátov Európy napr. aj v USA, v Mexiku či Singapure alebo na Novom Zélande. Celosvetovo sa už vyše 210 000 detí zúčastnilo našich kurzov. Digitálne zručnosti a znalosti v oblasti programovania budú v budúcnosti nevyhnutné pre úspešné budovanie kariéry. Na Slovensku fungujeme od roku 2020 a aktuálne prevádzkujeme 10 škôl. Staňte sa aj Vy súčasťou nášho celosvetového úspechu!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3915303  Megjelentetés dátuma: 21.5.2021  Alapbér (bruttó): 3,5 EUR/hod.