Obchodník pre online vzdelávanie na Seduo.sk

LMC s.r.o.

Miesto práce
Pribinova 19, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac+ kvartálne odmeny podľa výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaži priateľskú atmosféru, ktorá „prácu“ mení na miesto, kde ťa to baví. Pridaj k tomu dobre rozbehnutý vzdelávací online portál Seduo.sk a možnosť vďaka nemu pomáhať firmám vzdelávať a rozvíjať zamestnancov kedykoľvek a kdekoľvek.

Čo bude presne tvojou úlohou?
• predaj služieb online vzdelávania pre firemných klientov
• budeš oslovovať nových klientov a zoznamovať ich s ponukou videokurzov na Seduo.sk a tiež so všetkými funkciami a možnosťami, ktoré im tento portál ponúka
• raz to bude banka, inokedy technologická spoločnosť – kľúčovú úlohou bude preto hrať empatia a prispôsobivosť
• čakajú ťa stretnutia so zástupcami firiem, ich vyhodnocovanie a ďalšie nastavovanie tvojej obchodnej stratégie
• občas sa dostaneš aj do úlohy lektora, ktorý bude ľudí vo firmách sám učiť, ako sa s našou pomocou vzdelávať. Tvojou úlohou bude aj predstúpiť u klienta pred manažérov a naučiť ich, ako so systémom správne pracovať.
• ničoho sa ale neboj, budeš mať za sebou LMC, našu skúsenejšiu sestru, ktorá je jednotkou na online trhu práce v Českej republike a poskytneme ti potrebné know-how.

Prečo do toho ísť?
• U nás budeš predávať kvalitnú a obľúbenú službu, ktorá ľuďom skutočne prináša hodnotu a posúva ich ďalej.
• Už vieš, že Seduo.sk je rozbehnuté dobre, teraz je na tebe stať sa súčasťou jeho úspešného príbehu na Slovensku.
• Pokiaľ ťa napadne niečo nové, sem s tým. Tvoj názor berieme do úvahy aj pri budovaní marketingovej a produktovej stratégie.

Áno, potrebujeme práve teba, pretože
• Máš obchod v krvi a dobre vieš, že vzdelávanie je dôležité
• Dokonca sa o vzdelávanie aktívne zaujímaš a máš prehľad v oblasti HR
• Dokážeš klienta počúvať a zároveň ho presvedčiť jasnými a zrozumiteľnými argumentmi.
• Vyznávaš princípy win-win stratégie. Klient musí byť presvedčený, že si mu skutočne prospešný.
• Nebojíš sa akvizície nových klientov a následne im poskytuješ špičkovú podporu a starostlivosť.
• Považuješ za dôležité doťahovať veci do konca.
• Si dobrým človekom a parťákom do dažda i do slnečných dní
• Za volantom si ako doma.
• Nezáleží nám na tom, či máš 2 alebo 10 rokov praxe, dôležitá je pre nás energia a vízia.
• Ak ovládaš i maďarský jazyk budeš mať výhodu

• Príležitosť zažiť skvelý pocit, keď sa veci proste daria.
• Veľký priestor pre získavanie nových skúseností a priestor tvoj ďalší rozvoj.
• Priateľský tím, na ktorý sa môžeš vždy spoľahnúť.
• Parádny office v centre mesta.
• Možnosť práce z domu, takže si možno konečne vyladíš svoj work-life balance.
• Motivujúca finančná odmena.
• Samozrejme mobilný telefón, notebook, stravné lístky a ďalšie výhody...

Prácu je možné vykonávať formou práce z domu (min. 1 x týždenne je potrebné prísť fyzicky do kancelárie v Bratislave - Pribinova 19)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Zlepšujeme svet práce. Možno ste nikdy nepočuli o LMC, ale o online produktoch, ktoré vyvíjame a tvoríme, určite áno. Patria medzi ne známe značky ako Jobs.cz alebo Prace.cz, ale aj nové produkty ako Práce za rohem alebo Atmoskop.cz, ktoré prepájajú ľudí s tými správnými ponukami. Firmám potom uľahčujeme nábor prostredníctvom náborového systému Teamio. A so Seduo.sk pomáhame so vzdelávaním zamestnancov. Veríme totiž, že sa ľudia budú musieť čím ďalej viac vzdelávať, aby uspeli v meniacom sa svete. Zároveň stále robíme na niečom novom – v našej dielni je hneď niekoľko produktov, ktoré majú dobre našlapnuté. Sme tu rovným dielom pre HR aj pre kandidátov, pretože veríme v symbiózu. A tiež, že kto hľadá, nájde.
ID: 4159065  Megjelentetés dátuma: 1.2.2022  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac