Administratívny pracovník na obchodné oddelenie

LLZ Servis, s.r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 39, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiacmzdové podmienky na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Efektívna podpora obchodu so správne a včas splnenými požiadavkami klientov
Spracovanie objednávok klientov
Vytvorenie dodacích listov a faktúr
Vypracovávanie cenových ponúk podľa pokynov obchodného oddelenia
Riešenie požiadaviek klientov
Riešenie špedície
Vyhľadávanie nových klientov

Stabilné zázemie s jasne určenými povinnosťami, zodpovednosťami a právomocami

Kontakt: životopisy posielajte spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona 428/2002 Z.z. na [email protected]. Bez tohto súhlasu bude Váš životopis okamžite vyradený a zlikvidovaný.
Nami vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hutnícke výhodou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

- skúsenosti s fakturáciou a veľkoobchodným spôsobom predaja
- vysoká zodpovednosť
- príjemné vystupovanie voči klientom
- ochota hľadať riešenia

Menšia spoločnosť, pôsobiaca 15 rokov na slovenskom trhu aj v zahraničí, zaoberajúca sa veľkoobchodom a maloobchodom s hutníckym materiálom /plechy, rúry, tyče, profily a iné/ hľadá pracovníka na miesto skladníka.
Spoločnosť roky rozširuje svoj sortiment a zameriava sa na menej dostupné produkty na trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3690920  Megjelentetés dátuma: 10.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 000 EUR/mesiacmzdové podmienky na osobnom pohovore