Jelentkezzen önéletrajz nélkül

SAP konzultant

LL CONSULTING s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme slovenská spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami na prevažne nemeckom, rakúskom a švajčiarskom trhu a hľadáme kolegu/yňu na pozíciu SAP konzultant.

Náplň práce:
- aktívna účasť na SAP projektoch v oblastiach IS-U / BW / CRM / SD / MM / PM /QM (v závislosti od Vašich preferencií)
- tvorba špecifikácií a dokumentácie na základe klientových požiadaviek
- konzultačná činnosť, customizácia, podpora a poradenstvo používateľom produktu
- potrebné modifikácie, rozšírenia a zákaznícky vývoj za účelom klientovej spokojnosti

- malá slovenská spoločnosť (do 30 kolegov :)
- plochá organizačná štruktúra, krátke komunikačné kanály, open door policy
- školenia a vzdelávanie v SAP
- jazykové kurzy v rámci pracovnej doby
- firemné akcie, športové aktivity a teambuildingy
- multisport karta (plne hradená)
- nápoje a sladkosti
- flexibilná pracovná doba
- atraktívny plat
- odmeny podľa výkonu na mesačnej báze
- príspevok pri životnej udalosti (napr. svadba, narodenie dieťata, a pod.)
- bonus pri odporučení nového kolegu
- notebook a mobil podľa vlastných preferencií

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- logické a algoritmické myslenie
- už ste získali praktické skúsenosti na SAP projektoch
- programovací jazyk - ABAP výhodou
- znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni

Spoločnosť LL CONSULTING s.r.o. bola založená v roku 2005 ako poradenská spoločnosť pre riešenia v oblasti podnikových informačných systémov spoločnosti SAP. Svojim klientom pomáhame docieliť ich obchodné zámery pomocou efektívnej integrácie informačného systému do prostredia spoločnosti. Zameriavame sa na implementáciu, poradenstvo a vývoj riešení ERP, IS-U a IS-IS v systéme SAP R/3.

Spoločnosť LL CONSULTING s.r.o. je partnerom SAP Slovensko a členom IT Asociácie Slovenska (ITAS).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3654329  Megjelentetés dátuma: 6.3.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac