Procesný technik

MAN Components s.r.o.

Miesto práce
Partizánska 916, Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacmzda od 1300Eur - výška mzdy závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • plánovanie a zavádzanie nových výrobkov, vrátane procesov
  • účasť na projektoch preskladnenia výroby zo zahraničia
  • projektový manažment s monitorovaním termínových nákladov
  • plánovanie procesov v rámci projektov
  • analýza ekonomickej efektívnosti rôznych technologických konceptov
  • celkové plánovanie výrobných procesov
  • optimalizácia existujúcich procesov
  • účasť na implementácii výrobného systému vo firme

  • dlhodobé perspektívna práca v stabilnej spoločnosti
  • motivačné pracovné ohodnotenie

Zasielajte, prosím, Váš životopis na doleuvedený e-mail v nemeckom alebo anglickom jazyku.
Odpovieme iba vybraným uchádzačom, ktorých profil sa najviac bude približovať našim požiadavkám.
Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem a v zmysle zákona o ochrane osobných
údajov a udeleným súhlasom uchádzača budeme CV archivovať po dobu jedného roka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technológ, procesný inžinier

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • Skúsenosti s technológiou výroby rúr výhodou
  • Znalosť CAD /Catia V5, Investor výhodou
  • Flexibilita, iniciatíva, samostatnosť, zodpovednosť,
schopnosť pracovať v tíme samostatne

Výroba dielov a zvarovaných zostáv pre výrobný program MAN - jedného z najväčších európskych výrobcov úžitkových vozidiel, autobusov a motorov s ročným obratom 15,5 mld. € a s počtom zamestnancov okolo 55 000 celosvetovo.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dúcka Alžbeta
Tel.: +421902936918
E-mail: poslať životopis
ID: 4012783  Megjelentetés dátuma: 17.12.2020  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac