Obchodný zástupca - Náskok vďaka Tebe v Martine

LKQ SK s.r.o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
Ihneď
Od 800 EUR/mesiaczákladnú zložku mzdy 800€ brutto mesačne + variabilnú zložku až do výšky 800€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosťou a udržovaním vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
- identifikáciou nových obchodných príležitostí
- prezentovaním nášho portfólia tovaru a služieb
- promovaním noviniek
- poskytovaním komplexného zákazníckeho servisu

- firemné zázemie pre kvalitný servis zákazníkov, budete mať všetko čo k práci potrebujete, tak aby ste pracoval/a efektívne (služobný automobil, mobilný telefón, notebook)
- možnosť sebarealizácie a budovanie vlastnej siete zákazníkov
- základnú zložku mzdy 739€ brutto mesačne + variabilnú zložku až do výšky 900€ brutto
- motivačný bonusový systém, ktorý je priamo úmerný Vašim výsledkom predaja - čím skôr porozumiete skutočným potrebám zákazníkov, tým vyššie budú objednávky - je to len na Vás
- možnosť pracovať v spoločnosti, ktorú zákazníci vnímajú ako veľmi spoľahlivého a ochotného dodávateľa
- zamestnanecké zľavy
- MULTISPORT karta

- Nečakáme, že budete strojný inžinier, stačí osobný záujem a znalosti o osobných automobiloch a motorkách, pretože naši PKW-isti sú jednoducho profíci na všetko čo má "pár koní pod kapotou" - AUTÁ VÁS MUSIA PROSTE BAVIŤ
- LKQ je všetko len nie obrovská korporácia, kde by ste nemohol/a nič zmeniť alebo sa aktívne podieľať na rozvoji spoločnosti a odbore, v ktorom patríme k jedným z lídrov.
- Každý zamestnanec má u nás meno, tvár a podporu nielen od kolegov ale aj od vedenia spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- poznáte Martin a blízke okolie ako vlastnú dlaň
- baví Vás obchodovať a komunikovať
- máte pozitívny vzťah k auto - moto
- ste pracovitý a samostatný- nikto to za Vás nespraví, ani nemôžeme nikoho vodiť za ruku
- máte schopnosť zvládnuť bežnú administratívu na PC

- TAK POTOM STE TO PRÁVE VY KOHO HĽADÁME

LKQ SK s.r.o. je významným importérom a distribútorom automobilových náhradných dielov, autopotrieb a autopríslušenstva. Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1997, je členom LKQ Corporation – najväčšieho distribútora v Európe a Severnej Amerike.
LKQ SK s.r.o. na Slovensku reprezentuje značky ELIT SLOVAKIA a AUTO KELLY SLOVAKIA a predstavuje:
- komplexný sortiment produktov a služieb pre veľkoobchodných aj maloobchodných zákazníkov
- viac ako 50 vlastných predajní po celom Slovensku od Senice po Košice
- cez 100 servisných stredísk v zmluvnej sieti PARTNER ELIT a AUTO KELLY AUTOSERVIS

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4146450  Megjelentetés dátuma: 20.8.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac