Junior produktový manažér

LKQ SK s.r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denným monitoringom trhu konkurencie a navrhovaním obchodných akcií
- starostlivosťou o zverené produktové portfólio
- definovaním produktovej stratégie, cenotvorby, plánovaním a rozpočtom obratu a marže počas celej životnosti produktu + úzka spolupráca s marketingovým oddelením na podporu predaja
- vyhodnocovaním štatistík predaja a plnenia plánov
- prípravou individuálnych cien a prezentácii pre podporu obchodného tímu
- starostlivosťou o databázy produktov
- budovaním vzťahov s dodávateľmi a vyjednávaním nákupných podmienok
- komunikáciou s predajným tímom a inými oddeleniami spoločnosti

- základnú zložku mzdy 900,-€ brutto a ďalšie odmeny až do výšky 600,-€ brutto (finálna výška mzdy je v závislosti od skúseností a výkonu)
- zázemie stabilnej, prosperujúcej a globálne pôsobiacej spoločnosti
- možnosť sa neustále zlepšovať v oblasti nákupu a auto - moto
- motivačné odmeňovanie
- príjemné pracovné prostredie na centrále v Bratislave a skvelý kolektív
- zvýhodnené ceny pre zamestnanecké nákupy
- MULTISPORT kartu

Chcete sa podieľať na produktovej stratégii a určovať trendy v oblasti náhradných dielov? Chcete vidieť výsledok svojej práce? Staňte sa jedným z nás!

Samozrejme, že Vás zaškolíme a budete mať vedľa seba kolegu od ktorého budete môcť čerpať informácie a rady.

Staňte sa súčasťou silného tímu, kde získate nové informácie a skúsenosti z oblasti produktového manažmentu a spolupráce s poprednými výrobcami náhradných dielov v segmente aftermarket.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- máte analytické myslenie a Excel pre Vás nie je len pracovným nástrojom- ovládanie makra je výhodou
- ste schopná/schopný vidieť cieľ svojej cesty a nebojíte sa za ním tvrdo ísť
- ste komunikatívny (aj v angličtine- je to podmienkou) a máte príjemné vystupovanie
- máte vynikajúce koordinačné, prezentačné a komunikačné schopnosti
- ste tímový hráč so schopnosťami pracovať efektívne aj na samostatných úlohách a projektoch
- máte pozitívny a kreatívny prístup k práci, ambíciu odborne a vedomostne rásť a rozvíjať sa
- ste zodpovedná/ý a záleží vám na výsledku Vašej práce
- prax na podobnej pozícii je výhodou

LKQ SK s.r.o. je významným importérom a distribútorom automobilových náhradných dielov, autopotrieb a autopríslušenstva. Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1997, je členom LKQ Corporation – najväčšieho distribútora v Európe a Severnej Amerike.
LKQ SK s.r.o. na Slovensku reprezentuje značky ELIT SLOVAKIA a AUTO KELLY SLOVAKIA a predstavuje:
- komplexný sortiment produktov a služieb pre veľkoobchodných aj maloobchodných zákazníkov
- viac ako 50 vlastných predajní po celom Slovensku od Senice po Košice
- cez 100 servisných stredísk v zmluvnej sieti PARTNER ELIT a AUTO KELLY AUTOSERVIS

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3992281  Megjelentetés dátuma: 6.11.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac