Stavebný technik

LKAS s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 300 EUR/mesiacod 1000,-EUR podľa preukázaných schopností + odmeny za úspešne dokončenú stavbu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavebný technik - má štandardne pridelenú 1 stavbu, kde vykonáva najmä tieto činnosti:
- organizácia stavebných prác na stavenisku (čo a akým spôsobom sa bude robiť),
- koordinácia a kontrola práce jednotlivých pracovníkov (cca 4 – 8 ľudí) ako aj subdodávateľov,
- kontrola dodržiavania termínového plnenia,
- zabezpečenie dostatočného množstva materiálu,
- vedenie príslušnej dokumentácie (stavebný denník, výkazy stavby – evidencia dochádzky, dodávky materiálu, strojov a mechanizácie, ...).

Človek na tejto pozícii si sám riadi celý proces výstavby, pričom má k dispozícii podporu hlavného stavbyvedúceho, ktorý je zároveň aj jeho priamy nadriadený.
Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorý už má pracovné skúsenosti v oblasti stavebníctva.
Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na výkon činnosti Stavbyvedúceho NEVYŽADUJEME.

- dynamicky rozvíjajúca sa firma
- mladý kolektív
- zaujímavé ohodnotenie
- sebarealizácia

Všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o našu pozíciu a spoločnosť, ďakujeme. Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov však budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- organizačné a technické schopnosti
- organizovanie a plánovanie práce
- prax v stavebníctve
- vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť
- zodpovednosť
- flexibilita

Spoločnosť zaoberajúca sa stavebníctvom a drevovýrobou.

Prevádzka firmy: LKAS s.r.o. Reca 703, okr. Senec

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3769869  Megjelentetés dátuma: 23.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 300 EUR/mesiacod 1000,-EUR podľa preukázaných schopností + odmeny za úspešne dokončenú stavbu