Odborný predajca elektro - technická podpora predaja

LIVOLO s.r.o.

Miesto práce
Sokolovská 2, Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.07.2021
900 EUR/mesiacĎalšie odmeny a bonusy podľa výkonnosti + stravné lístky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj a odborné poradenstvo v oblasti elektroinštalačného materiálu, smart home komponentov, svietidiel a ďalších smart doplnkov do domácnosti v novootvorenej predajni IDEAL SHOP. Uchádzač by mal byť schopný poskytnúť technické poradenstvo, konzultáciu a pomoc so správnym výberom komponentov podľa požiadaviek zákazníka.

Fyzicky nenáročná práca v mladom stabilnom kolektíve. Možnosť pracovať a vzdelávať sa v oblasti najmodernejších smart systémov pre domácu automatizáciu. Ponúkame stabilné pracovisko v nových priestoroch, pohyblivý pracovný čas, PC, notebook, servisné vybavenie, vozidlo na pracovné cesty, školenia a možnosť testovania technológií z rôznych oblastí smart home riešení.

Uchádzači môžu svoj životopis zaslať elektronicky prostredníctvom portálu profesia. V prípade otázok nás môžete kontaktovať telefonicky, alebo písomne formou e-mailu, či osobne po predošlej telefonickej dohode na termíne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektronik, elektrotechnik, elektromechanik atď.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovné miesto je vhodné pre záujemcu s kladným vzťahom a schopnosťami v oblasti výpočtovej techniky, mobilných telefónov a iných smart zariadení. Dôležité je mať záujem o prácu v tejto oblasti a záujem o ďalšie vzdelávanie ako aj rozširovanie schopností a poznatkov.

Spoločnosť LIVOLO s.r.o. od svojho vzniku v roku 2011 poskytuje služby v oblasti elektroinštalačných prác, predaja, inštalácie a servisu elektronických zabezpečovacích systémov a kamerových monitorovacích systémov. Zároveň pôsobíme aj v oblasti domových elektroinštalácií, inteligentných domových elektroinštalácií a centrálnych vysávačov. Ako doplnkový sortiment ponúkame špeciálne LED svietidlá a elektroinštalačný materiál.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4072946  Megjelentetés dátuma: 2.5.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac