Projektový manažér

LITA, autorská spoločnosť

Miesto práce
Mozartova 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektový manažér zodpovedá za všetky fázy projektového cyklu v rámci projektu vývoja a implementácie a SW riešenia interného informačného systému, ktorý je kľúčový pre fungovanie spoločnosti. Projektový manažér bude vystupovať ako product owner interného IS. Hlavné činnosti a zodpovednosti:
- udržiavanie efektívnej komunikácie a vzťahov s dodávateľom riešenia, riadenie reportov a výstupov z riadenia projektu
- dohľad nad zberom funkčných požiadaviek na strane LITA a ich odovzdávanie smerom k dodávateľovi
- monitoring stavu a kvality dodávok riešenia
- spolupráca na tvorbe a zlepšovaní projektových procesov a metodických postupov
- tvorba road mapy funkcionalít na internej strane
- dohľad nad zapracovaním a riadením zmenových požiadaviek
- riadenie a kontrola analýzy na internej strane.

- práca v organizácii zameranej na kultúru a umenie, možnosť naučiť sa veľa zo zaujímavej oblasti autorských práv,
- práca v malom dynamickom kolektíve a príjemnom pracovnom prostredí, v ktorom prevládajú neformálne vzťahy, ochota pomôcť a podeliť sa o skúsenosti,
- zamestnávateľ rešpektujúci aj súkromný život zamestnanca,
- možnosť prichádzať s novými nápadmi a vylepšovať už existujúce postupy,
- dobrá káva :-)

S čím treba počítať
- úvodná záťaž, potreba oboznámiť sa s fungovaním spoločnosti.

Na rozsahu úväzku (plný/ skrátený) sa vieme dohodnúť.

Prosíme kandidátov zaslať profesijný životopis a taktiež motivačný list. Na motivačný list naozaj prihliadame, dajte nám vedieť aspoň pár vetami, prečo sa uchádzate práve o túto pozíciu.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ktorí vyhovujú uvedeným požiadavkám.

V zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, žiadame uchádzačov o zamestnanie v LITA, autorskej spoločnosti, aby v žiadosti o zamestnanie (životopise, motivačnom liste) neuvádzali svoje rodné číslo, údaje o zdravotnom stave a nezasielali svoje fotografie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne v oblasti IT, ale vysokoškolské vzdelanie nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Java - Základy
PHP - Základy

Požiadavky:
- skúsenosť s riadením, dodávaním SW riešení
- skúsenosť s biznis analýzou - vítaná
- dobrá znalosť a orientácia v oblasti IT
- skúsenosti s riadením projektov agilnými metódami (SCRUM) výhodou a schopnosť ich správne aplikovať a nenechať sa nimi dogmaticky zväzovať
- skúsenosti s riadením nasadzovania, release manažmentom výhodou
- pôsobenie na technickej pozícii a technologický background v minulosti výhodou.

Osobnostné predpoklady:
- dobré organizačné a komunikačné zručnosti
- myslieť “out of box” a rád klásť otázku Prečo? A ako sa to dá?
- tímový hráč so schopnosťou rozvíjať tímovú spoluprácu
- ochota pracovať v dynamickom prostredí
- schopnosť predvídať problémy a efektívne ich riešiť.

LITA, autorská spoločnosť, je občianske združenie autoriek a autorov z oblasti literatúry, divadla, audiovízie a výtvarného umenia. Usiluje sa o zlepšenie postavenia autorov a dosiahnutie spoločenskej zmeny v otázke dodržiavania autorských práv.

Misiou LITA je odbremeniť autorov od administratívnej záťaže spojenej s ich prácou. Zároveň im pomáhať uzatvárať licenčné zmluvy a získavať férové odmeny za ich tvorbu. LITA spolupracuje s divadlami, vydavateľstvami, knižnicami, televíziami a inými organizáciami a aktívne podporuje kultúrne dianie na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3385665  Megjelentetés dátuma: 10.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou