Ekonóm pre oddelenie kolektívnej správy práv a zahraničných vzťahov

LITA, autorská spoločnosť

Miesto práce
Mozartova 9, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2018, podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- korešpondencia a komunikácia s klientmi (používatelia diel – komerčné aj nekomerčné subjekty, zahraničné spoločnosti, orgány štátnej správy),
- vystavovanie odberateľských faktúr, vrátane kontroly a riešenia nespracovaných položiek,
- riešenie nezrovnalostí na faktúrach a predchádzanie ďalším problémom,
- zapisovanie, kontrola a správa údajov v interných databázach,
- príprava podkladov, prehľadov pre zamestnancov, vedúcich pracovníkov a externých spolupracovníkov,
- úzka spolupráca a všeobecná podpora zamestnancov oddelenia kolektívnej správy práv a zahraničných vzťahov.

- práca v organizácii zameranej na kultúru a umenie, možnosť naučiť sa veľa zo zaujímavej oblasti autorských práv,
- práca v malom dynamickom kolektíve a príjemnom pracovnom prostredí, v ktorom prevládajú neformálne vzťahy, ochota pomôcť a podeliť sa o skúsenosti,
- zamestnávateľ rešpektujúci aj súkromný život zamestnanca,
- možnosť prichádzať s novými nápadmi a vylepšovať už existujúce postupy,
- dobrá káva :-)

S čím treba počítať
- úvodná záťaž, potreba oboznámiť sa s fungovaním spoločnosti,
- nevyhnutná administratíva a rutina.

Prosíme kandidátov zaslať profesijný životopis a taktiež motivačný list. Na motivačný list naozaj prihliadame, určite ho preto pošlite aj keby mal byť stručný.

Táto pozícia je na zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ktorí vyhovujú uvedeným požiadavkám.

V zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, žiadame uchádzačov o zamestnanie v LITA, autorskej spoločnosti, aby v žiadosti o zamestnanie (životopise, motivačnom liste) neuvádzali svoje rodné číslo, údaje o zdravotnom stave a nezasielali svoje fotografie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, fakturácia, účtovníctvo, financie (vysokoškolské vzdelanie nie je podmienkou)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- tímový hráč, ochotný pomôcť ostatným zamestnancom, ktorému nechýba schopnosť pracovať i samostatne,
- pedant, ktorý má rád vo veciach poriadok a ktorému neprekáža ani administratíva, tabuľky a klikanie,
- zlepšovateľ, ktorý si všíma veci, iniciatívne prichádza s nápadmi a aktívne rieši problémy.

Táto pozícia by neuspokojila mladého ambiciózneho človeka, ktorý cíti potrebu silného a rýchleho kariérneho rastu. Urobí však veľkú radosť niekomu, kto bude rád pracovať v zaujímavej oblasti (autorské právo, umenie) a s príjemnými ľuďmi.

LITA, autorská spoločnosť, je občianske združenie autoriek a autorov z oblasti literatúry, divadla, audiovízie a výtvarného umenia. Usiluje sa o zlepšenie postavenia autorov a dosiahnutie spoločenskej zmeny v otázke dodržiavania autorských práv.

Misiou LITA je odbremeniť autorov od administratívnej záťaže spojenej s ich prácou. Zároveň im pomáhať uzatvárať licenčné zmluvy a získavať férové odmeny za ich tvorbu. LITA spolupracuje s divadlami, vydavateľstvami, knižnicami, televíziami a inými organizáciami a aktívne podporuje kultúrne dianie na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3359154  Megjelentetés dátuma: 11.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou