Veterinárny lekár/ka - Junior/senior

LIONVET s.r.o.

Miesto práce
Veterná 2, Ivanka pri Dunaji
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacJunior od 1200,- / SENIOR od 1400,- Eur Platové ohodnotenie závisí od dĺžky praxe, skúseností a osobného prínosu a entuziazmu pre prácu na klinike. Základná zložka sa navyšuje o príplatky za víkendy, sviatky a podiel na pohotovosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme:
-VŠ vzdelanie II.stupňa (titul MVDr.),
-prax minimálne 3 roky pre SENIORA
-motivácia, flexibilita, nekonfliktnosť,
-empatia k pacientom a schopnosť ústretovej komunikácie s majiteľom,
-anglický jazyk na komunikačnej úrovni,
-práca na pohotovosti na partnerskej klinike v Rači (podľa rozvrhu)
-vlastný automobil výhodou

Ponúkame:
-motivujúce platové ohodnotenie
-10 dní plateného voľna,
-možnosť kariérneho rastu a sebarealizácie, špecializácie
-moderné vybavenie,
-príjemný pracovný kolektív,
-benefity pri starostlivosti o vlastné zvieratá, výhody pri nákupe u obchodných partnerov,
-podpora v ďalšom rozvoji a špecializácie
-preplatenie seminárov na Slovensku aj v zahraničí,
-možnosť parkovania a dobrá dostupnosť IHD (7 min), 20 min k žel. stanici chôdzou
-zázemie pre zamestnancov, kuchynka na ohriatie vlastnej stravy, pitný režim, občerstvenie, v blízkosti Tesco, lekáreň

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

veterinárske lekárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

MS Office - Základy

Sme tím mladých lekárov a asistentov, príjemne naladení, s motiváciou a chuťou sa zlepšovať. Kvalita našich služieb spočíva v spolupráci prepojených veterinárnych pracovísk. Máme zastúpenie kolegov rôznych špecializácií a tento dynamický kolektív neustále rozširujeme, pracujeme na svojich postupoch, pomáhame si a jednotlivé prípady spoločne konzultujeme. Spája nás snaha poskytovať najlepšie veterinárne služby a mať spokojných zákazníkov pri použití moderných postupov a technológií.
ID: 3992895  Megjelentetés dátuma: 19.1.2023  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac