Projektový koordinátor - vhodné aj pre absolventov s plynulou angličtinou!

Lionbridge (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spájanie ľudí a odstraňovanie prekážok – to je naša kultúra.

Rád spoznávaš nové národnosti, baví ťa práca v tíme a chceš sa podieľať na produkcii medzinárodných projektov? Si čerstvý absolvent, či máš záujem o naštartovanie kariéry v oblasti projektového manažmentu?

V našej spoločnosti sme v zahraničí ako doma. Každodenne komunikujeme s komunitou našich existujúcich či potenciálnych klientov z rôznych krajín sveta. Ako jeden z nás môžeš byť súčasťou globálneho procesu v jednej z najväčších spoločností prekladateľského priemyslu.

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu s vôľou rozvíjať sa a učiť sa nové veci v oblasti riadenia projektov.

Čo robí projektový koordinátor?
- Vyhľadáva a kontaktuje prekladateľov pomocou internej databázy,
- komunikuje s prekladateľmi a s jazykovým tímom,
- udržiava databázy jednotlivých projektov,
- komunikuje s klientom ohľadom špecifikácií prekladu,
- pracuje s technológiami prekladateľského priemyslu,
- plánuje časový harmonogram projektov,
- stará sa o finančnú stránku projektu.

Čo potrebujem vedieť, ak sa chcem uchádzať o túto pozíciu?
Ovládať anglický jazyk na komunikačnej úrovni písomne aj ústne a mať pozitívny prístup k práci v globálnom tíme – ostatné ťa naučíme!

- Každodenné využívanie angličtiny v komunikácii s celým svetom
- možnosť kariérneho rastu,
- priateľský kolektív kolegov nie len v Žiline ale aj v Mumbaji,
- možnosť využiť príležitostný „home office“,
- vitamínové štvrtky - ovocie a zelenina pre všetkých zamestnancov každý štvrtok,
- „dobrovoľnícky deň“ – možnosť ísť pomôcť tam, kde to treba v rámci pracovnej doby,
- účasť na firemných eventoch či teambuildingoch,
- príspevok do III. dôchodkového piliera,
- káva a čaj každý deň v našich kuchynkách,
- možnosť využiť permanentky do fitnes centra či na plaváreň,
- a mnoho ďalšieho!

Ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem o inzerovanú pozíciu. Radi by sme informovali, že budeme telefonicky kontaktovať len kandidátov, ktorí po starostlivom posúdení budú čo najpresnejšie spĺňať naše požiadavky a títo budú zaradení do výberového procesu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Výborná znalosť anglického jazyka min. na úrovni B2 (slovom i písmom) je podmienkou,
- schopnosť sebaorganizácie (čas a priority),
- schopnosť zdvihnúť telefón a hľadať riešenia, či informácie,
- zmysel pre detail,
- rozvážnosť a zdravý „sedliacky“ rozum,
- rešpektovanie iných kultúr a ľudí,
- prirodzená zvedavosť a chuť doťahovať veci do konca.

Výhodou sú:
- skúsenosti s logistikou, prácou v oblasti aktívnej komunikácie (telefón, e-mail) a s prácou v oblasti organizacie ľudí a aktivít (napr. delegát, event manažér, prevádzkový manažér, a pod.)
- znalosti „business English“,
- lepšie počítačové zručnosti ako požadované.

Sme pobočkou americkej spoločnosti Lionbridge, ktorá zákazníkom pomáha najmä s prekladmi ich dokumentov a softvéru. Na naše služby sa spoliehajú najväčší svetoví lídri v oblasti IT, medicíny, telekomunikácií, automobilového priemyslu, cestovného ruchu a marketingu – výsledky našej práce sú všade okolo vás (vo vašom telefóne, počítači, chladničke, aute, na krabičke liekov, či vo vašom vyhľadávači).

V Žiline fungujeme už viac ako 25 rokov.

Náš tím sa skladá z rôznych pozícií a väčšina kolegov sa stará okrem iného o komunikáciu a plánovanie (projektový manažment), kontrolu dokumentov (jazykové oddelenie), prípravu dokumentov pre tlač (grafické tímy), preklady softvérov, web stránok, online marketingových kampaní (inžinieri, developeri, testeri), kreatívnu činnosť (multimediálny tím), či nábor nových prekladateľov (manažment dodávateľov).

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3951850  Megjelentetés dátuma: 15.4.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac