Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Call Centre Agent

VICTORIA Restaurants s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 33, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme mladý dynamický kolektív a hľadáme ľudí na prijímanie a spracovanie telefonických hovorov. Pracovný čas flexibilný. Začiatok ihneď. Tréning zabezpečený. Nejde o ponúkanie produktov. Znalosť nemeckého jazyka nutná- komunikačná úroveň. Po vzájomnej dohode možná práca aj z domu.

Občerstvenie na pracovisku. Permanentka do fitness centra. Firemné akcie a výlety.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na tel.č. 0915 111 238 alebo nám pošlite štruktúrovaný životopis na e-mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Reštaurácia sa nachádza v historickom centre Košíc, na ulici HLAVNÁ 100, odkiaľ pochádza aj jej názov. Je situovaná v meštianskom dome zo 14. storočia. HLAVNÁ 100 nie je len krásny historický klenot odetý v novom šate, ale aj výnimočné miesto plné života, kde si každý nájde to, čo práve potrebuje - oddych či zábavu po náročnom dni, napríklad aj v letnej terase s talianskym nádychom.
V jedinečnom koncepte bistra HLAVNÁ 100 sa zoznámite nielen s našou vášňou pre talianske špeciality, ale objavíte aj kulinárske skvosty z celého sveta.
Organizujeme firemné, ale aj súkromné akcie, večierky, oslavy, svadby atď..

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 718519  Megjelentetés dátuma: 24.2.2020  Alapbér (bruttó): 600 EUR/mesiac