Hľáda sa tvár pre Hlavná100 (part time) - PR Manažér

VICTORIA Restaurants s.r.o.

Miesto práce
Hlavná, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HĽÁDA SA TVÁR PRE HLAVNÁ100 (part time)

Si kreativec s dušou dobrodruha a nebojíš sa výziev?
Nerobí Ti problém pracovať so sociálnymi sieťami a sledovať trendy v oblasti Instagramu či Facebooku?
Pod pojmami ako Instastory, feed, hashtag, swipe up, či banner si nepredstavuješ čínske zaklínadlo, ale naopak cítiš sa v tom ako doma?
Tak v tom prípadej čítaj ďalej, pretože hľadáme možno práve Teba!

Hlavna100 v Košiciach sa rozhodla tesne predtým než otvorí svoje brány širokej verejnosti nájsť svoju tvár. Reprezentatívneho človeka, ktorý sa pre tento koncept pripravovaný už niekoľko mesiacov v metropole východu nadchne podobným štýlom ako sme sa nadchli my! Na veku, výške, vzdelaní či tituloch pred a za menom nám nezáleží. Dôležité je aké nápady máš a tiež ako sa vieš vysporiadať s kreatívnou prácou na sociálnych sieťach.

Čo všetko Ti za to ponúkame?
flexibilný pracovný čas (part time)
prácu so skvelými ľuďmi
mať možnosť byť pri budovaní konceptu aký v Košiciach ešte nie je
rozšírenie znalosti z oblasti marketingu a sociálnych sietí
finančná odmena

Ak si myslíš že si na podobnú prácu ako stvorený a práve ty by si mal/mala byť TVÁR PRE HLAVNA100 napíš nám na [email protected]
Do emailu popíš maximálne 10 vetami kto si, prečo by sme práve Teba mali zamestnať a tiež nám prosím napíš odkazy na svoje sociálne siete. Do prílohy emailu nezabudni prihodiť svoj životopis, fotku či dokonca krátku videovizitku. Kreativite sa medze nekladú a preto čím viac nás svojim emailom zaujmeš, tým je väčšia pravdepodobnosť, že si práve Teba pozveme na osobný pokec/kasting už začiatkom júna.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo všetko máš spĺňať?
byť komunikatívny a spoločenský
mať zmysel pre humor
nehanbiť sa vystupovat pred publikom či rozprávať na kameru
mať hlavu plnú nápadov a vedieť vytvárať obsah či už formou textu, fotiek alebo krátkych videí
vedieť pracovať s Instagramom a Facebookom (fotenie selfies sa ako prax nepočita)
mať skúsenosti s biznis profilom na oboch platformách
ovládať aspoň základy marketingu (nie vysokoškolské diplomy naozaj nepotrebujeme)
you should understand and speak at least English :)

Reštaurácia sa nachádza v historickom centre Košíc, na ulici HLAVNÁ 100, odkiaľ pochádza aj jej názov. Je situovaná v meštianskom dome zo 14. storočia. HLAVNÁ 100 nie je len krásny historický klenot odetý v novom šate, ale aj výnimočné miesto plné života, kde si každý nájde to, čo práve potrebuje - oddych či zábavu po náročnom dni, napríklad aj v letnej terase s talianskym nádychom.
V jedinečnom koncepte bistra HLAVNÁ 100 sa zoznámite nielen s našou vášňou pre talianske špeciality, ale objavíte aj kulinárske skvosty z celého sveta.
Organizujeme firemné, ale aj súkromné akcie, večierky, oslavy, svadby atď..

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3664454  Megjelentetés dátuma: 10.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 500 eur