Predajca nových vozidiel značky BMW

LION CAR, s.r.o.

Miesto práce
Partizánska cesta 83, 974 01 Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac+ATRAKTÍVNY provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj nových vozidiel BMW
- aktívne vyhľadávanie zákazníkov
- starostlivosť o zverenú databázu zákazníkov
- poradenstvo pri výbere, financovaní a poistení vozidiel
- participácia na marketingu značky BMW
- aktívna práca s CRM

Radosť z jazdy a z predaja atraktívnych vozidiel.
Účasť na zaujímavých marketingových akciách. Produktové školenia v SR a zahraničí.
Bohatý sociálny program: šport, vzdelávanie, finančný príspevok pri narodení dieťaťa, finančný príspevok pri sobáši. Teambuidingové akcie: vianočné večierky, splavy, guláše, paintbal, Mikuláš pre deti zamestnancov, zamestnanecké zľavy na servise, možnosť požičania vozidla... a v neposlednom rade DOBRÝ KOLEKTÍV.

Informácie o výberovom konaní

Prax v oblasti predaja vozidiel výhodou.
Váš štruktúrovaný životopis s fotografiou a motivačný list pošlite na dole uvedenú adresu.
Všetkým záujemcom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme niekoho, kto dokáže radosť z jazdy na vozidlách BMW preniesť na zákazníka.

Už viac ako 20 rokov sme spoločnosťou s pozíciou lídra na trhu predaja a servisu motorových vozidiel. Medzi naše hlavné činnosti patrí predaj a servis osobných a úžitkových vozidiel značky Peugeot, Citroën, Nissan, BMW, Dodge RAM a ISUZU. Profesionálny personál, príjemné prostredie a moderne vybudovaný servis nám umožňujú poskytovať našim zákazníkom najširšiu možnú paletu služieb pod jednou strechou.
LION CAR - vaše autá bez starostí

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4071708  Megjelentetés dátuma: 30.4.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac