Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Zdravotná sestra / Zubný asistent v zubnej alebo čeľustno-ortopedickej ambulancii

Linea Dent, s.r.o.

Miesto práce
Levočská 846/17, Poprad
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na zubnej klinike v centre Popradu v ambulancii zubného lekárstva alebo v ambulancii čeľustnej ortopédie - asistencia pri výkonoch lekára, práca s počítačom, vedenie zdravotnej dokumentácie, objednávanie pacientov, príprava zmlúv, vykazovanie výkonov v informačnom systéme ambulancie (program SOSw), práca s registračnou pokladňou, RTG prístrojom, 3D tlačiarňou, vybavovanie telefonátov, komunikácia s pacientmi, dezinfekcia, sterilizácia atď.
Príjemné prostredie a nekonfliktný kolektív.
Pracovná pozícia s nerovnomerne rozvrhnutým pracovným časom, tzn. pracuje sa dlhý (10 h) alebo krátky deň (5 - 6 h) podľa rozpisu.
Uprednostníme uchádzača s praxou na pozícii minimálne 1 rok.

Bezplatné ošetrenie pre zamestnancov, zľavy pre rodinných príslušníkov.
Informácie o ďalších benefitoch na osobnom pohovore.

Prosíme o reakcie len od uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady pre túto pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ošetrovateľstvo, Zubný asistent

Ostatné znalosti

Správa Ordinácie Stomatológa pre Windows (SOSW) - Mierne pokročilý
Pokladňa - Mierne pokročilý
Microsoft Windows - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť príjemne komunikovať, samostatnosť, nekonfliktnosť, precíznosť, logické myslenie, ochota učiť sa nové veci a hlavne chcieť pracovať.

Zubné lekárstvo a čeľustná ortopédia

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3442670  Megjelentetés dátuma: 14.5.2023  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac