Team Leader Call Centra

LINE2 Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 80/A, okres Prešov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie skupiny operátorov
- motivácia a koučing
- zodpovednosť za výsledky tímu
- hodnotenie operátorov, odpočúvanie prebiehajúceho hovoru, spätná väzba
- administratíva spojená s výkonom funkcie

- veľmi zaujímavá a zodpovedná pozícia
- vstupné školenie + pravidelné doškoľovania
- fixná mzda + bonusové ohodnotenie podľa dosiahnutých stanovených cieľov
- firemné benefity ( mobilný telefón, notebook, stravné lístky)
- možnosť profesného rastu v rámci spoločnosti

Po dôslednom zhodnotení kvalifikačných predpokladov z doručených životopisov, bude spoločnosť kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Telekomunikácie, Manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

- min. 1 rok praxe na pozícii TEAM LEADER na CC
- min. 1 rok praxe s aktívnym telemarketingom
- schopnosť viesť a motivovať tím
- znalosť práce na PC
- komunikačné a prezentačné skúsenosti
- schopnosť zvládať prácu v strese

LINE2 Slovakia, s. r. o. bola založená v roku 2010 ako obchodná spoločnosť. Od roku 2014 tiež poskytujeme kompletné služby call centra. Sme vám k dispozícii v Bratislave, Prešove, Michalovciach, Nitre a Banskej Bystrici. Náš tím je zložený zo 60 akvizičných operátorov a tímu obchodných zástupcov. Poskytujeme nadštandardnú starostlivosť o zákazníkov, osobný prístup, dlhodobý záujem o zákazníkove potreby. Používame najmodernejšie technológie v odbore a snažíme sa, aby sme boli vždy o krok vpred. Našou prioritou je kvalita a prehľadnosť procesov v komunikácii s klientmi i zamestnancami. Naším cieľom je Váš úspech, a preto sa priebežne venujeme rozvoju našich zamestnancov, aby Vám ponúkali tie najlepšie riešenia. Neustále napredujeme a preto sme sa v roku 2019 rozhodli rozšíriť naše služby aj o profesionálne spracovávanie prieskumov trhu a verejnej mienky (Opinion polls).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1619278  Megjelentetés dátuma: 13.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou