HR Partner pre oblasť služieb ( SR a ČR)

Lindström, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacFinálna výška mzdy je závislá od schopností a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Implementovať stratégiu, politiky a postupy skupiny Lindström Group vo zverených krajinách
(Slovenská republika, Česká republika)
Podporovať manažment pri implementácii personálnej a obchodnej stratégie

Práca pre jednotku na trhu v zabehnutom a skúsenom tíme
Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti
Služobné auto aj na súkromné účely
Telefón, notebook
Najmodernejší kávomat na dosah ruky
Intenzívne školenie
Pravidelné odborné vzdelávanie
Mzdové podmienky (brutto) min. 2.000€
Finálna výška mzdy je závislá od schopností a skúseností kandidáta

Pracujete vo firemnom HR systéme a ste zodpovedný za aktuálnosť údajov
Zabezpečíte potrebné HR služby pre manažment spoločnosti
Aktívne podporujte líniových manažérov v procese recruitmentu
Zabezpečíte aktuálnosť HR akčného plánu a realizáciu dohodnutých programov a akcií
Posilňujete značku zamestnávateľa a budujete vzťahy s príslušnými partnermi
Systematicky rozvíjate kompetencie zamestnancov
Navrhujete a organizujete školenia
Organizujete zamestnanecké akcie
Organizujete diskusie o individuálnom rozvoji zamestnancov
Rozvíjate a podporujete morálku, zdravie, bezpečnosť a celkový blahobyt zamestnancov
Pracovné aktivity 60% SR a 40% CZ vyžadujú príležitostné cestovanie do ČR

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

5

Spokojnosť interných zákazníkov (manažment, zamestnanci)
Rozvoj manažérov v oblasti leadershipu / change manažmentu
Podpora líniových manažérov v oblasti recruitmentu
Zabezpečenie rozvoja, vzdelávania a motivácie zamestnancov
Úspešnú implementáciu akčného plánu rozvoja ľudských zdrojov

S nami sa staneš súčasťou našej globálnej rodiny Lindström, s viac ako 5.000 Lindströmermi pracujúcimi v 24 krajinách. Budeš pracovať vo firme, ktorá sa zameriava na udržateľný rozvoj podnikania.

So 175-ročnými skúsenosťami v textilnom priemysle ponúkame širokú škálu služieb od prenájmu pracovných odevov, rohoží, reštauračných a hotelových textílií až po priemyselné utierky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4070765  Megjelentetés dátuma: 28.4.2021  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac