Kaderník , kaderníčka salón v EUROVEA, AVION, BORY MALL

LINDOS s.r.o

Miesto práce
Eurovea, Pribinova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
október november december
Mzdové podmienky (brutto)
6 - 10 EUR/hod.6 + percentá

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kadernícky salón dámske a pánske kaderníctvo v nákupných centrách EUROVEA, AVION, BORY MALL Bratislava

nadštandardné platové podmienky, pomoc pri ubytovaní, moderné prostredie v nákupných centrách, bezproblémové parkovanie, s množstvom reštaurácií a kaviarní hneď vedľa salóna,nákupných možností, všetkých služieb, fitnes , kino, všetko pri salónoch, flexibilná pracovná doba
kvalitné technické zabezpečenie
práca s najlepšími svetovými značkami L Oreal, Kerastase, Alterna, JOICO a iné
pravidelné odborné školenia v zahraničí a v Bratislave
odmeny
možnosť zlepšovania a kariérneho rastu
výplata na čas
individuálny prístup k zamestnancom
výborný kolektív, možnosť školení v akadémii, možnosť školení v salóne, pracovná doba dohodou , kozmetika, manikúra, pedikúra služby medzi kolegami

Hľadáme do našich prevádzok salón LARA BEAUTY novootvárajúci sa salón EUROVEA, alebo AVION, alebo BORY MALL kaderníkov, kaderníčky, kozmetičky s praxou aj bez praxe, možnosť preškolenia
L Oreal, Kerastase, Alterna , JOICO, ORLY

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kaderník

príjemné vystupovanie a komunikácia so zákazníkmi
ochota pracovať v dobrom kolektíve

Novootvárajúci sa salón LARA BEAUTY v EUROVEI Bratislava, www.eurovea.sk,
salón LARA BEAUTY AVION Shopping Park Bratislava www.avion.sk, salón LARA BEAUTY BORY MALL Bratislava www.borymall.sk
kaderníctvo , pánske, dámske,predlžovanie vlasov, kozmetika,manikúra, pedikúra, líčenie, 4 D mihalnice
www.larabeauty.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3784608  Megjelentetés dátuma: 11.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 6 - 10 EUR/hod.6 + percentá