Konštruktér-/ka

Lindner Mobilier s.r.o.

Miesto práce
Madunice, okres Hlohovec
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- vypracovávanie technickej, výkresovej dokumentácie
- hľadanie technických riešení v súlade s požiadavkami
- príprava výroby, nahlasovanie materiálu a kovania
- aktívna komunikácia s výrobou a projektovým manažmentom

Ponúkame:
- výkonu zodpovedajúcu mzdu, koncoročné odmeny
- zaujímavú prácu s možnosťou profesionálneho rastu
- možnosť bezplatného služobného ubytovania
- využívanie prázdninových domov v celej EU
- príspevok na stravovanie

Žiadosti o prijatie do zamestnania spolu so životopismi prosíme zasielať písomne na nižšie uvedenú adresu alebo e-mailom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technická univerzita Zvolen, Drevárska fakulta

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Solid Edge - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Lindner Mobilier s.r.o., dcérska spoločnosť nemeckej firmy, medzinárodne pôsobiaca v oblasti zariaďovania interiérov. Výrobca hotelového a kancelárskeho nábytku vysokej kvality.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 431821  Megjelentetés dátuma: 15.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou