Можливість для людей з України

Stolár

Lindner Mobilier s.r.o.

Miesto práce
Madunice
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 300 EUR/mesiac- po skúšobnej dobe bude plat prehodnotený a v prípade vyššej kvalifikácie doplatený spätne - po 6 mesiacoch plus odmeny podľa interného prémiového systému

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vo výrobe nábytku na rôznych technologických uzloch, atypová výroba na základe výkresovej dokumentácie.

- možnosť dovolenkového pobytu vo víkendových domoch po celej Európe
- stravné lístky naviac pri 12 hod zmenách
- strava v jedálni zdarma
- odmena za odporúčanie nového zamestnanca
- pravidelné prehodnocovanie platu
- vianočná odmena
- firemné podujatia
- príspevok zamestnávateľa na DDS 3.pilier

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Lindner Mobilier s.r.o., dcérska spoločnosť nemeckej firmy, medzinárodne pôsobiaca v oblasti zariaďovania interiérov. Výrobca hotelového a kancelárskeho nábytku vysokej kvality.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1140454  Megjelentetés dátuma: 29.3.2022  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac