Čašník v hotelovej reštaurácii****

LINDNER HOTEL Bratislava ****

Miesto práce
Metodova 4, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 850,00 EUR brutto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komplexná starostlivosť o hostí našej hotelovej reštaurácie GALLER!A a poskytovanie 4* servisu pri výbere jedál a nápojov
• Prijímanie objednávok a servírovanie objednaných jedál a nápojov
• Dodržiavanie gastronomických pravidiel obsluhy hostí
• Nastieranie stolov, dodržiavanie zásad stolovania
• Obsluha registračnej pokladne a vyúčtovanie objednávok
• Príprava konferenčných priestorov a coffee breakov počas konferencií

• Zázemie stabilnej, expandujúcej a inovatívnej spoločnosti založenej v roku 1959 architektom Ottom Lindnerom
• Zvýhodnené zamestnanecké ceny pre zamestnancov&priateľov
• Bezplatné stravovanie v zamestnaneckej reštaurácii
• Poskytovanie uniformy a jej čistenia
• Ďalšie zaujímavé benefity spoločnosti L!NDNER Hotels & Resorts

V prípade Vášho záujmu Vás prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v L!NDNER Hotel Gallery Central. Ak spĺňate naše požiadavky na inzerovanú pozíciu, budeme Vás telefonicky kontaktovať. V opačnom prípade nebudú Vaše osobné údaje použité vo výberovom procese a budú v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

• Skúsenosť s prácou v reštauračných službách
• Komunikatívnosť a flexibilita
• Chuť a ochota pracovať
• Profesionálne vystupovanie

Lindner Hotel Group je rodinná hotelová spoločnosť so sídlom v Düsseldorfe a portfóliom viac ako 30 hotelov v siedmich európskych krajinách.

Prevádzkujeme dve vysokokvalitné hotelové značky, z ktorých obe reprezentujú pôžitok a teplo domova: Lindner Hotels&Resorts a me&all hotels. Lindner Hotels&Resorts sú samostatné obchodné a rezortné hotely s vynikajúcimi službami. Naše hotely me&all sa vyznačujú butikovým charakterom, inovatívnou technológiou a neformálnym štýlom.

Na ceste svojej internacionalizácie a ďalšieho rastu vstúpil Lindner Hotel Group do strategickej spolupráce s Hyatt Hotels Corp. Väčšina nehnuteľností Lindner sa postupne stáva súčasťou kolekcie JdV by Hyatt, značky, ktorá predstavuje živé, nezávislé hotely plné energie, ktoré sú odrazom svojho okolia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3019192  Megjelentetés dátuma: 29.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 850,00 EUR brutto/mesiac