Vedúci predajne (Store Manager)

Lindex Slovakia s.r.o.

Místo práce
Arm. gen. Svobodu, Prešov-Sekčov
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmínky (brutto)
950

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hľadáme Lindex Vedúceho predajne (Store Manager)

Ponúkame:
  •           Škandinávsku atmosféru (teda príjemnú, otvorenú, priateľskú)
  •           Skvelú módu (pre zamestnancov samozrejme so zľavou)
  •           Istotu stáleho zamestnania
  •           Možnosť kariérneho rastu (50% zamestnancov hlavnej kancelárie sú bývalí zamestnanci obchodov)
  •           Zodpovedajúce platové ohodnotenie
  •           Možnosť zúčastniť sa zaujímavých projektov v Českej republike aj v zahraničí
  •           Príspevok na stravovanie a kurzy angličtiny
  •           Veľa rôznych školení
  •           Bonusy z tržieb

A koho hľadáme? Nepotrebujeme mnohoročnú prax na rovnakých pozíciach, ani plynulú angličtinu (stačí nám komunikatívna úroveň) a ani VŠ vzdelanie. Hľadáme niekoho, kto má rád módu, rád sa učí novým veciam, baví ho stretávať sa s ľuďmi (či už pri predaji zákazníkovi alebo pri spolupráci s celým tímom v roli lídra). Naši Vedúci predajne sú najčastejšie mladí ľudia po škole, rovnako ako aj mamičky po materskej dovolenke či ľudia s dlhoročnou praxou. Veríme totiž, že naším Vedúcim predajne môže byť ktokoľvek, kto má nadšenie, náboj, chuť a nebojí sa nových vecí.

Zaujali sme Vás? To máme radosť! Pošlite nám svoj životopis eště dnes!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Lindex je švédská módní firma.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Alexandr Pec
E-mail: poslat životopis
ID: 3443175  Megjelentetés dátuma: 9.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 950