Servisný technik pre dielenský servis

Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o.

Miesto práce
Nozdrkovce 1798, 911 04 Trenčín, okres Trenčín
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie opráv a údržieb manipulačnej techniky, jej príprava na prenájom a predaj.

Špičkové technológie, priestor pre uplatnenie osobnosti, samostatnosť, zaškolenie, možnosť odborného rastu.

Písomné žiadosti + CV posielať e-mailom. Na osobný pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú požadovaný profil.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SŠ/vyučený v odbore automechanik, autoelektrikár, opravár strojov a zariadení s praxou alebo absolvent VŠ - elektro, alebo strojár, schopný pracovať samostatne a ochotný učiť sa. Manuálne zručnosti a vysoké pracovné nasadenie. Bydlisko v uvedenom regióne.

Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o. je medzinárodná spoločnosť, ktorá ponúka komplexnú ponuku produktov a služieb, zahŕňajúcu nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky, náhradné diely, regálové systémy na mieru, poskytuje autorizovaný servis vozíkov, komplexné služby a poradenstvo v oblasti manipulačnej techniky, navrhuje optimalizáciu flotily a logistické riešenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4373  Megjelentetés dátuma: 7.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou