Servisný technik manipulačnej techniky pre oblasť Trnava, Sereď, Hlohovec

Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaša náplň práce bude vykonávať pravidelný servis a opravy manipulačnej techniky so zameraním na nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky u zákazníka. Servisný technik pracuje samostatne z miesta bydliska a spracováva servisné zákazky. Je súčasťou tímu servisných technikov, ktorý sa stará o daný región.

- 5 dní voľna navyše
- plne vybavené služobné servisné vozidlo
- digitálny katalóg náhradných dielov a servisný software
- mobilný telefón a notebook s prístupom na internet
- zaškolenie a odborné vzdelávanie
- technická podpora
- zázemie medzinárodnej firmy

Vopred ďakujeme za poslanie žiadosti o zamestnanie. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požadovaný profil. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ/vyučený v odbore automechanik, autoelektrikár, opravár strojov a zariadení
- minimálne základná znalosť opráv hydraulických systémov a problematiky spaľovacích motorov, autoelektriky a elektroniky
- skúsenosť s manipulačnou technikou výhodou
- manuálna zručnosť
- schopnosť samostatnej práce
- bydlisko v uvedenom regióne

Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o. je medzinárodná spoločnosť, ktorá ponúka komplexnú ponuku produktov a služieb, zahŕňajúcu nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky, náhradné diely, regálové systémy na mieru, poskytuje autorizovaný servis vozíkov, komplexné služby a poradenstvo v oblasti manipulačnej techniky, navrhuje optimalizáciu flotily a logistické riešenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3782207  Megjelentetés dátuma: 8.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 EUR