Operátor vo výrobe - zásobovanie oddelenia lepenia

LIND MOBLER SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Ciglianska cesta, Prievidza
Termín nástupu
asap
Základná mzda brutto - 3,33 € / hod. + Prémie 0-15% + Odmena za dochádzku 40,-€/80,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia s materiálom vo výrobných priestoroch
- prísun materiálu pre dané oddelenie
- príprava materiálu
- ostatné práce podľa pokynov nadriadeného
- práca na 1 zmenu (pracovná doba od 6.00h do 14.30h)

- Prémie 0-15% z hodinovej mzdy
- Odmena za dochádzku 40,-€/ 80,- € / mesačne
- Zvýhodnené stravovanie
- Zamestnanecké zľavy na vyrábané produkty
- Firemné akcie pre zamestnancov

Ďakujeme všetkým, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov. Výberové konanie prebieha formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- spoľahlivosť

LIND MOBLER SLOVAKIA, s. r. o. je veľmi úspešná a stabilná firma v oblasti výroby kvalitného a moderného čalúneného nábytku, na Slovensku pôsobí už od roku 2000. Prudký a trvalý rast si vyžaduje dynamických zamestnancov, ktorí sú ochotní ísť spoločne touto úspešnou cestou. V súčastnosti má viac ako 750 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3656807  Megjelentetés dátuma: 2.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná mzda brutto - 3,33 € / hod. + Prémie 0-15% + Odmena za dochádzku 40,-€/80,-€