Operátor na obrábacej linke CNC

LINAK Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Župčany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
947 EUR/mesiac+ bonusový program

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha obrábacích zariadení CNC (sústruh, fréza)
- manipulácia s výrobným materiálom
- dodržiavanie požadovanej kvality a množstva vyrábaných komponentov
- výstupná kontrola kvality výrobkov
- po zaučení úpravy už nastavených strojov a zariadení
- práca v 3-zmennej prevádzke

Bonusový systém:
- mesačný dochádzkový bonus 25,- €
- kvartálny bonus max. 25 % platu
- finančný bonus raz ročne max. 50% platu
- dovolenkový bonus 2x ročne (2 x 200 €)
- príspevky na cestovanie
- príspevky na občerstvenie
- príspevok na kultúrne, športové alebo relax aktivity

Benefity:
- rizikové poistenie
- pracovné odevy a obuv nad rámec zákona
- odmena k pracovným výročiam, k životným udalostiam
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- pitný režim zdarma, ovocie zdarma
- príjemné pracovné prostredie, nová klimatizovaná hala
- zvyšovanie platov každoročne od júla

Ak Vás naša ponuka oslovila, svoje žiadosti spolu so životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na doleuvedené kontakty. Iba vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

výrobný podnik

Počet rokov praxe

2

- minimálne stredné odborné vzdelanie – SOU (strojnícke výhodou)
- schopnosť presného merania rozmerov výrobkov
- práca s technickou dokumentáciou
- znalosť AJ alebo NJ výhodou
- základy práce s PC
- prax vo výrobnom podniku
- skúsenosti s prácou s obrábacími strojmi na výrobnej linke
- samostatnosť a vysoké pracovné nasadenie
- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
- výborná manuálna zručnosť

LINAK Slovakia s.r.o. je pobočka medzinárodnej výrobnej spoločnosti s ústredím v Dánsku. Firma patrí medzi popredných vývojárov a dodávateľov elektrických lineárnych aktuátorov. Cieľom firmy je vývoj, výroba a predaj produktov, ktoré pomáhajú zlepšovať kvalitu života ľudí. LINAK Slovakia, s.r.o. patrí do skupiny LINAK Group, ďalšie výrobné závody sú v Dánsku, v USA, v Číne a v Thajsku.

Na Slovensku je spoločnosť od roku 2007, v súčasnosti zamestnáva približne 290 zamestnancov. Spoločnosť disponuje vlastnými výrobnými kapacitami s modernými technologickými zariadeniami.

Víziou spoločnosti je pokračovať vo vysokom tempe rastu a stať sa jedným z popredných výrobcov na trhu.

Staňte sa aj vy zamestnancom spoločnosti LINAK Slovakia, s.r.o. a rozšírte rady spokojných zamestnancov. Váš životopis môžete zaslať na [email protected].

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 742884  Megjelentetés dátuma: 29.1.2021  Alapbér (bruttó): 947 EUR/mesiac