Technik špecialista pre interiérové systémy

LIKO - S, spol. s r.o.

Miesto práce
Polianky 5, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
až do 1800 € , zainteresovanosť na zisku firmy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme česká rodinná inovatívna firma, ktorá kladie dôraz na baťovské princípy a morálne integrity.
Hľadáme kolegov s poctivým, precíznym a praktickým myslením a najmä potom odvahou a vôľou uspieť.

Máme pre Vás prácu, ktorá Vás bude baviť.

• Variabilita, moderný a nadčasový dizajn, interaktivita, fantázia... to všetko využívame pri našej práci
• Sme moderná spoločnosť, neustále sa zlepšujeme, vyvíjame, rozširujeme a v oblasti interiérových systémov udávame trendy
• Radi by sme doplnili náš tím o niekoho komu nie sú tieto veci cudzie niekoho kto s nami rád bude držať krok a trend ktorý z nás robí profesionálov vo svojom obore

Čo Vás čaká?

• Zabezpečenie celkovej technickej podpory obchodnému a realizačnému tímu - spracovanie cenových ponúk, príprava technických a dizajnových riešení
• Každodenná práca v Autocade pri navrhovaní technických riešení pre našich klientov (ak ste stavbár, tak by to mala byť pre Vás hračka)
• Komunikácia pod značkou LIKO-S s našimi dodávateľmi a zákazníkmi
• Zadávanie našich zákaziek do výroby (máme jedinečnú výrobu v centrále v Slavkove u Brna a ľudí na ktorých sa môžete kedykoľvek obrátiť a budú Vám Vašu prácu uľahčovať )
• Budete mať priamy vplyv na zisk divízie a o ten sa s Vami radi podelíme

Veríme, že Vás poteší:

• Intenzívne a kvalitné školenia
• Zaujímavá práca v rodinnej firme s viac ako 25 ročnou tradíciou, kde dostanete priestor na sebarealizáciu
• Byť súčasťou priateľského kolektívu s elánom dosahovať skvelé výsledky
• Práca pod špičkovou značkou na trhu
• Pracovná zmluva na dobu neurčitú
• Široká škála firemných benefitov (telefón, notebook, moderné firemné oblečenie)
• Návštevy zahraničných konferencií
• Vzdelávanie v našej firemnej škole
• Flexibilný začiatok a koniec pracovnej doby
• Práca v modernej špičkovo vybavenej kancelárii

Hľadáme ambicióznych ľudí ktorí spoločne s nami veria, že najlepšie je byť najlepší.
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebné, strojár

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebný technik, prípravár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Body pre Vás, ak:

• Ste stavbár – minimálne stredoškolák a v stavebníctve vidíte svoju budúcnosť a kariéru
• Máte minimálne 1 rok skúseností na podobnej pozícii
• Robí Vám radosť keď vymyslíte ako niečo robiť lepšie, efektívnejšie a kvalitnejšie....
• Dokážete zdvihnúť telefón a hovoriť s našimi zákaznikmi o technických špecifikáciách a našich produktoch
• Ste detailista, ktorý rád doťahuje veci do konca a určite nad detailom nemávnete rukou
• Znalosť maďarského jazyka výhodou

LIKO - S je medzinárodne úspešná rodinná firma zo Slavkova U Brna, pôsobiaca na trhu už od roku 1992. Vyrábame a montujeme prestaviteľné a posuvné priečky, vstavky do hál, administratívne, logistické a výrobné objekty pre podnikanie. Venujeme sa zelenému stavaniu, taktiež aj zákazkovej kovovýrobe pre významných európskych dodávateľov technologických celkov. LIKO-S exportuje zhruba tretinu svojej produkcie do európskych štátov. Cez svoju obchodnú sieť dodáva firma svoje výrobky taktiež na trhy ako sú India, Stredný východ, Južná Amerika a najnovšie aj USA. Majitelia firmy väčšinu zisku každoročne venujú do významných investícií v rámci technológií, výskumu a vzdelávania zamestnancov. V minulých rokoch priniesla firma LIKO-S celý rad inovácií, ktoré vždy menili celé odvetvia. Máme veľa úžitkových vzorov na naše produkty. Usilujeme sa o to, aby náš štýl, naša filozofia, náš prístup k práci i životu bol jasne rozpoznateľný. Zamestnanec i zákazník je pre nás partnerom, ktorý si zasluhuje byť v centre pozornosti. Veríme, že najlepšie je byť najlepší!

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3211020  Megjelentetés dátuma: 10.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: až do 1800 € , zainteresovanosť na zisku firmy