Можливість для людей з України

Junior Web Developer part-time

Like-IT, s. r. o.

Miesto práce
Jašíkova 2, Ružinov
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na zaujímavých a veľkých webových projektoch. Vývoj webu v Boostrape a PHP s Javascriptom. Programovanie v Jave. Angular a React výhodou. Administrácia Linuxu. Copywritting. Testovanie.

Pre študenta vysokej školy (alebo strednej školy), ktorý by brigádne vypomáhal s programovaním webu administratívou Linuxu, copywrittingom, prípadne s inými činnosťami potrebných pre chod firmy. So znalosťou angličtiny.

Nadobudnutie reálnych skúseností z praxe na veľkých projektoch
Možnosť zaškolenia do oblastí, ktoré vás budú baviť
Flexibilný pracovný čas
Možnosť privyrobiť si popri štúdiu / práci / počas leta
Možnosť dlhodobej spolupráce na zaujímavých projektoch

Hľadáme ľudí, ktorí radi programujú a chú sa naučiť skutočne programovať tak, ako to chce trh. Nezabudnuteľná príprava na reálny život programátora neporovnateľná s tým, čo po vás chcú v škole.

Pre nás je dôležitá je vnútorná motivácia a vášeň pre programovanie, viac ako školy, školenia alebo certifikáty. V prípade záujmu nás prosím pošlite tieto dokumenty:

Životopis
Ukážky vašich troch najlepších prác (ak sú k dispozícií)
Motivačný list
Súhlas so spracovaním osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Java alebo PHP
Bootstrap
CSS
MySQL/ MariaDB (výhodou)
JQuery alebo JavaScript (výhodou)
Angular (výhodou)
React (výhodou)
Linux (výhodou)

Venujeme sa IT školeniam a IT riešeniam. Projektujeme softvérové aplikácie pre desaťtisíce používateľov mesačne, viac ako milión prístupov mesačne. Hľadáme nových, šikovných ľudí do tímu.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4372083  Megjelentetés dátuma: 1.7.2022  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.