Pomocný pracovník v drevovýrobe

Lignum MS s. r. o.

Miesto práce
Areál PPS 1743, 962 12 Detva, okres Detva
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zhotovovanie nábytkárskych, stolárskych a ďalších výrobkov z dreva
- jednoduché montážne práce
- vkladanie, odoberanie materiálu do strojného zariadenia
- vykonávanie pomocných prác vo výrobe

Informácie o výberovom konaní

Volať ohľadom pracovného miesta od:
7:00 do 17:00
Pondelok až piatok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Spoločnosť LIGNUM MS spol. s r.o. sa zaoberá výrobou rôznych nábytkových komponentov ako aj kompletného nábytku. Spoločnosť vznikla v roku 2006. Momentálne pôsobí v bývalom areáli PPS Detva. Spoločnosť LIGNUM MS spol. s r.o. vyrába celú svoju produkciu vo veľkosériovej výrobe, kde úsek strojného opracovania je vybavený tomu zodpovedajúcou modernou technológiou s optimalizáciou na zabezpečenie vysokej produktivity práce. Výrobný proces komponentov je zabezpečený hlavne na moderných CNC centrách a vysokovýkonných strojno-technologických zariadeniach, ktoré umožňujú dosahovať ich vysoký stupeň presnosti rozmerov a kvality opracovania. Priebežne prebieha modernizácia strojového parku spoločnosti. Pri výrobe sa používajú materiály: MDF dosky, LDTD dosky, HDF dosky, masívne drevo, laťovka a špárovka.
Systém povrchovej úpravy je kombináciou navaľovania a striekania, čo umožňuje vysokú flexibilitu pri povrchovej úprave veľkých plôch ako aj malých detailov. Na vrchný náter sa používa UV vytvrdzovanie. Povrch komponentov po vykonaní povrchovej úpravy má optimálnu chemicko-fyzikálnu odolnosť a vynikajúci estetický vzhľad. Farby používané pri povrchovej úprave sú ekologicky neškodné, spĺňajúce tie najprísnejšie legislatívne požiadavky na životné prostredie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2066430  Megjelentetés dátuma: 17.7.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou