Dispečer medzinárodnej kamiónovej prepravy

LIGNUM MDV PLUS s. r. o.

Miesto práce
Streženice
Termín nástupu
ihneď
od 800,- € mesačne brutto (finálna úroveň základnej zložky mzdy je závislá od praktických skúseností a znalostí adepta) + po skončení skúšobnej doby mesačná prémia závislá od výkonu dispečera

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- disponovanie LKW
- komunikácia s vodičmi a ich koordinovanie v RUSKOM JAZYKU
- vybavovanie administratívnej agendy od začatia prepravy až po jej ukončenie
- prijímanie a evidovanie objednávok
- monitorovanie vozidiel / vodičov
- kontrola prepravy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Dobrá znalosť ruského jazyka, ochota pracovať a zdokonalovať sa, organizačné schopnosti, komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, orientácia na výsledok.
Ovládanie MS Office na užívateľskej úrovni.
Prax v disponovaní cestnej prepravy - veľkou výhodou.

Prepravná spoločnosť zaoberajúca sa medzinárodnou kamiónovou prepravou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3466242  Megjelentetés dátuma: 9.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 800,- € mesačne brutto (finálna úroveň základnej zložky mzdy je závislá od praktických skúseností a znalostí adepta) + po skončení skúšobnej doby mesačná prémia závislá od výkonu dispečera