Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Lekárnik, Šamorín

Lifework s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Základné finančné ohodnotenie úspešného uchádzača bude od 1.200€ + variabilná zložka v prípade plného úväzku. Finálna výška mzdy závisí od skúseností a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vydávanie liekov na lekársky predpis, voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne,
- vyrábanie individuálne pripravovaných liečiv v súlade so zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem,
- spracovávanie lekárskych predpisov a zdravotných poukazov pomocou výpočtovej techniky,
- poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov,
- je zodpovedný za manipuláciu s omamnými a psychotropnými látkami v zmysle zákona 139/1998 Z.z. a s určenými látkami v zmysle zákona 331/2005 Z.z.,
- kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne,
- kontrolovanie kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie,
- kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu,
- koordinovanie práce farmaceutických laborantov,
- zabezpečuje realizáciu marketingových aktivít v lekárni
- plní ďalšie úlohy pridelené svojim nadriadeným

- Práca v stabilnej rodinnej lekárni
- Tradícia a spokojní zákazníci už viac ako 10 rokov
- Lokalita lekárne na frekventovanom mieste
- Vážime si svojich zamestnancov a vytvárame príjemné pracovné prostredie
- Otvorená komunikácia v rámci firmy
- Dbáme na zladenie pracovného a súkromného života svojich zamestnancov
- Udržiavame partnerské vzťahy s dodávateľmi tak, aby sme pre našich zákazníkov promptne zabezpečili lieky, ktoré potrebujú a nie iba tie, ktoré máme zazmluvnené na sklade
- Vážime si našich zákazníkov, sme pre nich partnerom, ku ktorému sa radi vrátia
- Leží nám na srdci vzdelávanie budúcich absolventov – poskytujeme preto možnosť absolventskej praxe v našich lekárňach a sme tiež výučbová lekáreň
- príspevok na cestovné
- hradíme pracovný odev a obuv
- zamestnanecká zľava- nákup bez marže lekárne- voľnopredajného sortimentu
- teambuildingové akcie
- podporujeme sústavné vzdelávanie zamestnancov - platené voľno
- podporujeme špecializačné štúdium lekárnikov
- cafeteria - pitný režim nad rámec zákona (káva, čaje, mlieko, minerálka...)

V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate vyššie uvedené kritériá výberu, prosíme Vás o zaslanie svojho štruktúrovaného životopisu na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Odpoveď dostanete e-mailom najneskôr do 10 pracovných dní.
V texte správy e-mailu prosím uveďte nasledovný súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v databáze našej spoločnosti, v opačnom prípade Váš profil nebude zaradený do výberového konania:
Týmto udeľujem spoločnosti Lifework, s.r.o., so sídlom Čajakova 32 Bratislava, súhlas so spracovaním mojich osobných údajov a to najmä aby spoločnosť Lifework, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, a to na dobu 3 rokov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Stabilná rodinná lekáreň Patika v Šamoríne s viac ako 10 ročnou tradíciou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, iniciatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, ústretovosť, príjemné vystupovanie, prozákaznícke správanie, komunikatívnosť.

Špecializujeme sa na Outplacement a kariérne poradenstvo.
ID: 3770465  Megjelentetés dátuma: 29.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základné finančné ohodnotenie úspešného uchádzača bude od 1.200€ + variabilná zložka v prípade plného úväzku. Finálna výška mzdy závisí od skúseností a znalostí uchádzača.