Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Grafik

LIFE VISION, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.08.2020
Mzdové podmienky (brutto)
500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba grafických návrhov rôznych typov:
- katalógy,
- letáky,
- inzercia,
- bannery,
- billboardy,
- logá...
Kontrola a príprava podkladov do tlače
Úprava fotografií
Zalamovanie časopiseckých strán
Zapracovávanie zmien do textov po korektúre
Tvorba produktovej grafiky
Tvorba webovej grafiky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

polygrafické, grafické, umelecké

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kreativita, vizuálna predstavivosť, cit pre detail a grafiku;
- samostatnosť, zodpovednosť a stresová odolnosť;
- systematická práca a presnosť;
- pozitívne myslenie, priateľská osobnosť;
- samostatne, rýchlo a flexibilne reagovať na zmeny alebo neplánované požiadavky;
- logické myslenie vďaka čomu si viete prácu zefektívniť.

Predstavujeme Vám spoločnosť LIFE VISION. Našou hlavnou stratégiou je dobrá vízia, ktorej cieľom by mal byť dobrý a kvalitný život vo všetkých oblastiach. Trh sa rýchlo vyvíja. Vo farmaceutickom , kozmetickom či potravinárskom svete, ktorý riadia finanční žraloci sa kvalita potravín, doplnkov výživy, vitamínov, alebo kozmetiky často pohybuje na úrovni tretej či nižšej triedy. Realitou sú privysoké obchodné marže spojené s vysokými nákladmi, prenájmom za administratívne budovy, či lekárne v obchodných centrách. My sme sa rozhodli ponúknuť Vám tu najvyššiu kvalitu produktov priamo od výrobcu, za čo najdostupnejšiu cenu pre Vás a Vašich blízkych. S nami máte ihneď možnosť spolupracovať s odborným tímom, profesionálnymi manažérmi a aktívne ovplyvňovať smerovanie spoločnosti a čo je dôležité, zmeniť svoj život k lepšiemu.
ID: 3933608  Megjelentetés dátuma: 6.7.2020  Alapbér (bruttó): 500 EUR/mesiac