Čašník/servírka

Liečebné termálne kúpele, a.s.

Miesto práce
Sklené Teplice - kúpele
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
623 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kúpele Sklené Teplice hľadajú človeka, ktorý sa chce rozvíjať v profesii čašník/servírka, má skúsenosti a chuť pracovať v príjemnom kolektíve.
Náplň práce:
- obsluhovanie zákazníkov gastronomických zariadeniach a komunikácia s nimi
- prestieranie stolov, vrátanie prípravy príborov, tanierov, pohárov a prestierania
- odnášanie použitého inventáru zo stolov
- privítanie a usádzanie hostí podľa aktuálnych voľných kapacít jedálne
- poskytovanie rád pri výbere pokrmov a nápojov
- prijímanie a odovzdávanie reklamácií zodpovednému pracovníkovi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Počet rokov praxe

1

Prax na pozícii je výhodou.

Sme Liečebné termálne kúpele, a.s., ktoré menia zásadným spôsobom koncept prístupu ku klientom. Hľadáme ľudí, ktorí sú ochotní sa rozvíjať a byť súčasťou napĺňania spoločne vytvorenej vízie. Adekvátne k tomu budeme pristupovať aj k ohodnoteniu, vytvoríme pracovné aj komunikačné podmienky a prostredie, kde bude každý hosť chodiť s radosťou a každý náš pracovník pracovať s nadšením. Ak ste človek, ktorý má rád svoju profesiu a výzvy, radi sa s Vami stretneme a predstavíme celú koncepciu na osobnom pohovore.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4074078  Megjelentetés dátuma: 4.5.2021  Alapbér (bruttó): 623 EUR/mesiac