Lekár - bez špecializácie / geriater

Liečebňa sv.Františka, a.s.

Miesto práce
Krásna 22, 821 05 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu špecializácie - geriatria / paliatívna medicína

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa a zamestnancov
- Príjemné pracovné prostredie
- Podpora ďalšieho vzdelávania
- Možnosť kariérneho postupu
- Príspevok na bývanie a dopravu

Životopisy spolu so žiadosťou o prijatie do zamestnania a s motivačným listom prosím zasielať E-mailom, uchádzači budú telefonicky kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Pozitívny vzťah k práci a k pracovným povinnostiam
- Pozitívny vzťah k seniorskej populácii
- Príjemný a zodpovedný prístup k pacientom
- Kontinuálne vzdelávanie
- Spoľahlivosť, korektnosť a lojálnosť

Naša Liečebňa sv. Františka v Bratislave je neštátne zdravotnícke zariadenie, ktoré pokračuje vo vyše päťdesiatročnej tradícii poskytovania zdravotnej starostlivosti. V našom zariadení poskytujeme následnú zdravotnú starostlivosť (nie akútnu) s odborným zameraním na geriatriu, paliatívnu medicínu a rehabilitáciu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 835141  Megjelentetés dátuma: 8.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou