Zdravotní sestra

Lidé a Příležitosti s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Privátní zdravotnické zařízení v ČR v Plzni hledá všeobecnou zdravotní sestru.

Jedná se o špičkově vybavené pracoviště – nemocnici, která disponuje celým spektrem lékařských odborností. Příjemné pracovní prostředí, prostor pro vlastní růst a vzdělávání.

Požadujeme
• SZŠ, VZŠ, odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry
• Příjemné vystupování a schopnost empatie.
• Zájem o vzdělávání a rozvoj

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• odměňování nad rámec tabulkové mzdy.
• Smlouvu na dobu neurčitou.
• relokační balíček!
Relokační balíček zahrnuje zajištění vhodného ubytování(bez nutnosti skládání kauce), vyhledání škol pro děti a zajištění podpory v podobě péče o děti, jednorázový finanční příspěvek,(úhrada cestovních výdajů),integrační program-
doporučení obchodů, lékaře, volnočasové aktivity, MHD a možnostmi prvních sociálních kontaktů, podpora při administrativních záležitostech, zajistíme úvodní exkurzi lokalitou.

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu, prosím, kontaktujte paní Bartovskou:
+420 605 391 489 nebo pište na [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Nemocnice, která disponuje celým spektrem lékařských odborností, špičkově vybavené pracoviště.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

zdravotnictví

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Příležitosti.CZ jsou sdíleným prostorem, kde naleznete bohaté spektrum informací a nástrojů pro zkvalitnění svého pracovního života nebo pro naplňování svých osobních nebo podnikatelských cílů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2819399  Megjelentetés dátuma: 21.11.2016