Predajca nehnuteľností

LICITOR group, a.s.

Miesto práce
Sládkovičova 6, Žilina
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacPlatobné podmienky sú na vzájomnej dohode (plat je zložený z fixnej zložky a variabilnej zložky).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pomôcť nájsť našim klientom ten pravý domov? Sleduješ trh s realitami a baví ťa práca s ľuďmi? Je tvojou silnou zbraňou komunikácia? Potom si tým správnym adeptom stať sa našim kolegom.

Čo všetko obnáša táto vznešená práca:
- stretávaš sa s klientom a pomáhaš mu vybrať jeho vysnívanú nehnuteľnosť,
- ponúkaš nehnuteľnosti, ktoré sami staviame,
- k svojej práci využívaš databázu nehnuteľností,
- aktívne vyhľadávaš nové nehnuteľnosti.

Ľudský prístup je to, čo nás robí skutočnými profesionálmi. Každý klient je pre nás dôležitý.

Ak neveríš, mrkni na náš web: www.reality.licitor.sk

Čo získaš prácou v našej spoločnosti:
- trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
- platové ohodnotenie adekvátne vykonanej práci a výsledkom,
- výborný (nielen) pracovný kolektív,
- príjemné „rodinné“ prostredie,
- mobil a laptop je samozrejmosťou,
- k nehnuteľnosti sa privezieš našim firemným autom.

Informácie o výberovom konaní

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

V prípade Vášho záujmu o tuto pozíciu nám prosím zašlite:
• profesný životopis a motivačný list v SLOVENSKOM jazyku
• do predmetu správy uvádzajte názov PRACOVNEJ POZÍCIE, na ktorú reagujete.

• • • Vaše žiadosti zasielajte prosím priamo na náš e-mail: [email protected]

• Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o realitný trh
- komunikatívnosť
- flexibilita
- samostatnosť
- dynamickosť
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- reprezentatívne vystupovanie
- znalosť cudzieho jazyka je výhodou
- vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič

Sme dynamická a stabilná spoločnosť LICITOR , ktorá zastrešuje spoločnosti s týmito druhmi podnikania:

LICITOR group, a.s., ktorá vykonáva dražby už viac ako 19 rokov. Za uvedené obdobie sme úspešne vyriešili viaceré problémy spojené s aplikáciou Zákona o dobrovoľných dražbách a zároveň získali množstvo praktických skúseností, o ktoré sa chceme podeliť s odbornou i laickou verejnosťou.

LICITOR development , s.r.o. je developerská spoločnosť špecializujúca sa na výstavbu rezidenčných a komerčných projektov. Rukopis našich stavieb je vyjadrením vnímania potrieb obyvateľov, zrkadlom našich spoločenských a kultúrnych postojov, s akcentom na politickú nezainteresovanosť a nekonfliktné vzťahy s verejnosťou.

LICITOR reality, s.r.o. je realitnou sekciou, ktorá radí našu spoločnosť medzi popredné realitné agentúry špecializujúce sa najmä na rezidenčné nehnuteľnosti a development v Žiline a okolí, ako aj na strednom Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3910689  Megjelentetés dátuma: 17.3.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac