Skladník-čka mliečneho tovaru

LIBEX, s.r.o.

Miesto práce
Bytčianska 114, Žilina-Považský Chlmec
Termín nástupu
ihneď
850 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka na základe hodnotenia vedúceho

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-manipulácia s tovarom na určenom pracovisku v sklade,
-snímanie tovaru,
-dokladanie tovaru,
-vychystávanie objednávok,
-práca s paletovým vozíkom,
- práca v chladnom prostredí,
-dodržiavanie poriadku a čistoty na určenom pracovnom úseku,
-plnenie pracovných úloh podľa pokynov nadriadeného

- práca v príjemnom prostredí a kolektíve , kde sa nerobia nočné smeny,
- zázemie stabilnej spoločnosti,
- stála práca.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení zaslaných životopisov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

POZÍCIU OBSADZUJEME DO MLIEČNEHO SKLADU, PRÁCA JE VYKONÁVANÁ V CHLADNOM PROSTREDÍ.

PROSÍME KONTAKTUJTE NÁS UCHÁDZAČI, KTORÍ MÁTE SKÚSENOSTI S PRÁCOU V SKLADE A S VYCHYSTÁVANÍM TOVARU!!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

nutná prax na podobnej pozícii !!!

Počet rokov praxe

2

Zdravotný preukaz na prácu s potravinami
Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní potravín do obehu (hygienické minimum)

Stabilná spoločnosť zaoberajúca sa 30 rokov predajom potravín.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3860123  Megjelentetés dátuma: 2.9.2021  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac