Automechanik

Liberum s. r. o.

Miesto práce
Stará Prievozská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 500 EUR/mesiac800 - 1000 netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- servisovanie a oprava motorových vozidiel
- diagnostikovanie porúch na motorových vozidlách
- vykonávanie manuálnej údržby a servisu
- spolupráca s prijímacími technikmi a inými mechanikmi

- práca v príjemnom, menšom kolektíve
- individuálne bonusové hodnotenie

V prípade, že si človek bez praxe, z iného odboru a zaujíma ťa táto téma, radi ťa zaškolíme. Hľadáme človeka zodpovedného, dôsledného, s chuťou robiť dobré a poctivé veci. Informácie a zručnosti sa dajú naučiť, ak človek chce.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Firma RETROMOTOR poskytuje servis osobných a úžitkových vozidiel všetkých typov a značiek. Vykonáva záručný a pozáručný servis. Opravy motorov, prevodoviek, výmeny olejov, brzdových doštičiek, rozvodov, tlmičov a iné opravy. Samozrejmosťou sú prípravy na technické prehliadky. Vykonávame montáž autorádií, centrálneho zamykania a autoalarmov. Ďalej poskytuje opravy alternátorov, štartérov, výmeny autobatérií a opravy elektroinštalácie. Spoločnosť kladie veľký dôraz na spokojnosť klientov, ktorým ponúka nadštandardné služby, avšak za štandardné ceny.

www.retromotor.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Personálno-poradenská spoločnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3640798  Megjelentetés dátuma: 9.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 - 1 500 EUR/mesiac800 - 1000 netto