Predajca kuchýň a doplnkového sortimentu

Libertus s.r.o.

Miesto práce
Zohorská, Karlova Ves
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacbonusy za dosiahnutý mesačný obrat, odmeny za celkový ročný obrat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie predajne kuchynského štúdia, poradenstvo a predaj kuchýň.

Práca v príjemnom prostredí, progresívny odmeňovací systém.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Grafický dizajn - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

predajca kuchýň, poradca predaja

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie voči klientom, loajalita, asertivita.

Sme spoločnosť aktívne hľadajúca možnosti rastu a príležitostí na rozvoj podnikania v širšom spektre činností. Venujeme sa maloobchodu a službám, predovšetkým v oblasti športu, fitness ,administratívnych služieb a chceme rozšíriť svoje pôsobenie do sféry predaja nábytku a kuchýň, nakoľko spolupracujeme s viacerými odborníkmi z tejto oblasti.
ID: 3955751  Megjelentetés dátuma: 14.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac