Можливість для людей з України

Kuchár/Kuchárka

Libertè-Reisen, J.&T.Magner GbR

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
14.03.2024
3 500 EUR/mesiac13.plat, preplatené cestovné; za stravu a ubytovanie sa neplati extra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladáme kuchára/kuchárku na riecnu lod pre 12 pasazierov, úlohou je samostatne pripravit jedálny lístok, príprava ranajok, obeda, priprava lahkej vecere, upiect kolac, vyzadujeme zodpovednost, samostatnost, flexibilitu.

Zamestnanec dostane nemeckú pracovú zmluvu so vsetkými zákonom stanovenými poisteniami, ubytovanie v samostatnej Kabine, internet, za stravu a ubytovanie sa neplatí extra, preplatenie cestovných náklodov, dovolenka, výborný trinkgeld, 13. plat.

prosíme uchádzat sa telefonicky, cez E-Mail, vyzadujeme zivotopis s fotografiou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Samostatnost, zrucnost, zodpovednost, flexibilita

Sme rodinná spolocnost (2 clenovia), nasa Spolocnost existuje 15 rokov, posádka pozostáva zo 4 clenov, riecna lod MS Liberte je 40 Metrov dlhá a ponúka dovolenku pre max. 12 pasazierov. Plavíme sa cez Nemecko, Holandsko, Francúzsko.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1641859  Megjelentetés dátuma: 17.1.2024  Alapbér (bruttó): 3 500 EUR/mesiac