Hotelový údržbár

Hotel Svätojánsky kaštieľ ***

Miesto práce
Liptovský Ján, Starojánska č.24, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
650-750 eur / Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletné technické zabezpečenie všetkých budov a areálu. Údržba hotelových izieb, spoločných priestorov, reštaurácie, kuchyne, kaviarne. Odstraňovanie závad svojpomocne resp. dodávateľsky. Ošetrovanie verejných priestranstiev. Kosenie trávy, ošetrovanie krovín a drevín. Odpratávanie snehu. Kontrola spotreby energií. Údržba automobilov.

Možnosť pohyblivej pracovnej doby.

Žiadosti so životopisom zasielajte na adresu : [email protected]

Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Spoľahlivosť, precíznosť, praktické myslenie, ochota pomáhať.

Hotel Svätojánsky kaštieľ*** sa nachádza v historickej budove z konca 16. storočia. Bývalé sídlo šľachtickej rodiny Szentiványiovcov dnes slúži hosťom z celého sveta. Má k dispozícii 25 štýlovo a vkusne zariadených izieb, hotelovú reštauráciu, kaviareň s letnou terasou a relaxačné centrum. Hotel je majetkom spoločnosti LG TRADE, s.r.o., ktorá je na trhu cestovného ruchu od roku 2006.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2822550  Megjelentetés dátuma: 22.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650-750 eur / Brutto